Wpis z mikrobloga

jest i komentarz brata Piotra:

Od samego początku widziałem, że pracownik pana Rutkowskiego, Radosław B. jest niewinny zarzucanego mu czynu i był to zarówno dla niego jak i dla nas dramat, że poszedł za kraty. Ten kto sterował tą prowokacją napewno zostanie namierzony, a mam dobre przeczucie co do tego kto namówił panią Karolinę K. do takich, a nie innych zeznań.-Piotr.

#ewatylman
  • 64
  • Odpowiedz
@beolix: @davincicode: zachowuje sie jak typowy atencjusz - wiem ale nie powiem. Swoja droga duzo tutaj takich uzytkownikow - pierw gownoburza a kiedy po raz setny pytasz o konkrety to zmiana tematu/ucieczka - czyli znajac zycie gowno wie.
  • Odpowiedz
@davincicode: no kurde, przecież nie może ponad 30 tys ludzi powiedzieć, kogo podejrzewa, co Ty Leo. Moim zdanie mówi, że kogoś podejrzewa, żeby ludzie obserwujący tą sprawę wiedzieli, że rodzina nie siedzi bezczynnie i coś mają, ale to akurat zrozumiałe, że nie mogą ujawniać podejrzanych osób.
  • Odpowiedz
@davincicode:


Nie no, to, że mamy policję jaką mamy i w tej sprawie (jak i wielu innych prawdopodobnie) pewnie więcej ukryli niż odkryli to inna sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale powiedzenie ponad 30 tys ludzi "Xcdf Orbzvs wiem że to Ty" tym bardziej nie byłoby pomocne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tomankooo: wtedy by było, że żadnych informacji nie podają i że pewnie nic nie robią ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ludzi nie zadowolisz, a nie zapominajmy, że to sprawa zaginięcia jego siostry więc nie sądzę, żeby próbował zgarnąć przez to atencję.
  • Odpowiedz