Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,

Ostatnio na wykopie pojawiła się fala spoilerów ostatnich #starwars . Mówimy tu o celowym spoilowaniu w tagach niezwiązanych z Gwiezdnymi Wojnami. Jako że wykop to Wy (no i @m__b ( ͡º ͜ʖ͡º) ) to chcielibyśmy Was zapytać co robić z tymi wpisami i czy nie naruszają punktu 5.3.b regulaminu „Treści tworzone przez Użytkownika w szczególności nie mogą zawierać: wypowiedzi naruszających zasady dobrego wychowania i netykiety„

Zapraszamy do głosowania w komentarzach.

Niech moc będzie z Wami.

#moderacja #wykop #moderacjacontent
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Moderacja: Ja tam bym permabanował bez żadnych oporów. Ludzie, którym robienie takich rzeczy sprawia przyjemność, nie wnoszą nic dobrego do społeczności i tak.
  • Odpowiedz
„Treści tworzone przez Użytkownika w szczególności nie mogą zawierać: wypowiedzi naruszających zasady dobrego wychowania i netykiety„


@Moderacja: Za każde złośliwe spoilerowanie w innych tagach, niż serialowych/filmowych, według mnie powinno się banować + usuwać wpisy.
  • Odpowiedz
@Moderacja: @a__s: ja proponuję wszelkie spoilery tego typu rozciągnąć na wszystko a nie tylko na #starwars, jeżeli jest spoiler to niech będzie użyta funkcja do tego przeznaczona. Jakiś idiota pamiętam publicznie streścił w dwóch zdaniach koniec fallouta 4, oczywiście nie pierwszy raz i nie ostatni taka sytuacja i teraz nawet jakbym chciał to niespecjalnie mam po co grać. Also
Firenz - @Moderacja: @a__s: ja proponuję wszelkie spoilery tego typu rozciągnąć na ws...

źródło: comment_EUtQxYHGUcafLj4H4qaprcc462VfW2ip.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Moderacja: Jeśli ktoś nie uprzedza o spoilerze itp. a robi rasową pułapkę wtrącając spoiler w tag i wpis o czymś innym to jak najbardziej usuwać + ban na chociaż krótki okres.
  • Odpowiedz