Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,

Ostatnio na wykopie pojawiła się fala spoilerów ostatnich #starwars . Mówimy tu o celowym spoilowaniu w tagach niezwiązanych z Gwiezdnymi Wojnami. Jako że wykop to Wy (no i @m__b ( ͡º ͜ʖ͡º) ) to chcielibyśmy Was zapytać co robić z tymi wpisami i czy nie naruszają punktu 5.3.b regulaminu „Treści tworzone przez Użytkownika w szczególności nie mogą zawierać: wypowiedzi naruszających zasady dobrego wychowania i netykiety„

Zapraszamy do głosowania w komentarzach.

Niech moc będzie z Wami.

#moderacja #wykop #moderacjacontent
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Synekdocha:

Chyba nawet moderacja nie rozumie idei mikrobloga. To ja decyduje co ma się znaleźć na moim mikroblogu. Będę chciał opisać coś ze spoilerem, to opisze coś ze spoilerem.


Wychodzimy z podobnego założenia, o ile oczywiście treść nie narusza regulaminu. Problemem nie jest tutaj nierozumiejąca moderacja, a użytkownicy, którzy takie treści zgłaszają i domagają się ich usunięcia. W naszej ocenie moderacja nie powinna ingerować w tego typu treści, nie są
  • Odpowiedz
@Moderacja: @a__s: Widzicie jaką macie dobrą Moderację? Odda życie by chronić was przed spoilerami.

Powinna ruszyć akcja fałszywych spoilerów, tak by ludzie nie wiedzieli co jest rzeczywistym spoilerem. Ja zacznę :
Chewbacca jest synem Hana Solo, dlatego Hans Solo tak się o niego troszczy. Ps, to nie był fałszywy spoiler ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Moderacja: star wars bo modne, bo administracja je lubi? a jak były spoilery z gry o tron, wiedzmina itp to nic nie bylo

śmieszne zasady, to tak jak wejść na spotkanie fanów apple i zapytać co lepsze samsung czy iPhone, tak samo ta ankieta tu jest bezcelowa
  • Odpowiedz
@Moderacja: no tak. Przeciez poza wykopem, to ja internetu wogole nie przegladam. Glowna kreuje moj swiatopoglad, a na mirko mam znajomych. Nudzi Wam sie przed swietami, to pierogi lepic!
  • Odpowiedz
@a__s: Przecież nowe Gwiezdne Wojny już weszły na ekrany i praktycznie każdy fan zdążył je obejrzeć. Załóżmy, że głosowanie stanie na "usuwać". Przez jaki czas nie będzie wolno rozmawiać o fabule bez oznaczania jej jako spoiler? Za miesiac też będziemy udawać, że Epizod 7 to nowość?
  • Odpowiedz
@Moderacja: Takie zachowanie to trollowanie i powinno być tak samo traktowane. Przecież te osoby robią to specjalnie żeby popsuć innym zabawę. Jestem za tym, żeby takie wpisy usuwać. A jeżeli ktoś nagminnie tak robi to taką osobę wykluczyć z mirko na jakiś czas. Co innego jak ktoś używa tagu spoiler. Ale takich osób raczej nie zgłaszają.
  • Odpowiedz