Wpis z mikrobloga

  • 608
Badz w Polsce od 4 godzin, juz dwa razy prawie dostan w------l, bo 'hehe a co to k---a, Syryjczyk?' i 'brudas j----y'. Odpowiedz plynna polszczyzna, ze mam wloskie korzenie, nie dociera. W centrum Gdanska, gdzie ponoc ludzie sa najszczesliwsi. W niedzielny poranek. I to tylko dlatego, ze mam brode i nieco ciemniejsza karnacje.

To smutne, ze kraj, w ktorym sie wychowalem, wita mnie, przyjezdzajacego w odwiedziny, w taki sposob, ze juz po paru godzinach marze o powrocie do domu. Zawsze czulem sie tu obco, ale teraz czuje sie zwyczajnie jak intruz. Przykre.

#neuropa #gorzkiezale #polska #emigracja #islam
  • 179
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Choir: przecież to troll. Wy naprawdę jesteście debilami, że w takie rzeczy wierzycie. Wyjdzie sami sobie do centrum Gdańska, lub Wrocławia, to tutaj ciężko język polski w ogóle usłyszeć. Nigdy nie uwierzę że ktoś miał 2 razy w------l dostać jednego dnia.
  • Odpowiedz
Hi..
I'm sorry but I really don't respect what are you writing you the polish people...
About how you judge other CULTURES!?
Other religion's!? ...
Just for lough and joke .!!..
I don't know for what this event mad ..
  • Odpowiedz
@Choir: Bo źle do tego podchodzisz, zamiast bronić się włoskimi korzeniami powinieneś nastroszyć się i wrzasnąć: "kogo nazywasz arabem s--------u!!!". Od razu by wiedzieli, że swój.
  • Odpowiedz
A na serio z tego kraju po prostu trzeba wyjechać, tu wszyscy mają wyglądać, myśleć i zachowywać się tak samo


@janeeyrie: to wyjeżdżajcie wzbogacać inne kraje, ja tam zostanę kontynuować budowę tego, co budowali moi przodkowie i dzięki którym żyję. Nie pozwolę żeby ktoś przyszedł tu i rozbijał wewnętrznie mój kraj :).
  • Odpowiedz
@Choir: Przecież w Polsce nie ma rasistów. Napisał niebieskooki blond seba.
Wspołczuje Ci kumplu. Niestety strasznie imigrantami sprawiło ze niskie iq wielu się odezwało, jedni walczą na wykopie, inni na dzielni.
  • Odpowiedz
@Choir: Chodziłem do szkoły z Aabem, Chińczykiem i kij wie z kim jeszcze i nikogo nigdy nie pobito. W Gdańsku. Słaba zarzutka, 2/10 bo odpisałem.
  • Odpowiedz
@mallavi: Tak. Poza tym nie bez przyczyny "prawie dostał w------l" musiał jakoś prowokować pewnie gapił się na dresów i coś sapał pod nosem i dlatego i pewnie myślał że nie usłyszą xD.
Tak jak mówię nic nie dzieję się bez przyczyny.
  • Odpowiedz