Wpis z mikrobloga

  • 608
Badz w Polsce od 4 godzin, juz dwa razy prawie dostan w------l, bo 'hehe a co to k---a, Syryjczyk?' i 'brudas j----y'. Odpowiedz plynna polszczyzna, ze mam wloskie korzenie, nie dociera. W centrum Gdanska, gdzie ponoc ludzie sa najszczesliwsi. W niedzielny poranek. I to tylko dlatego, ze mam brode i nieco ciemniejsza karnacje.

To smutne, ze kraj, w ktorym sie wychowalem, wita mnie, przyjezdzajacego w odwiedziny, w taki sposob, ze juz po paru godzinach marze o powrocie do domu. Zawsze czulem sie tu obco, ale teraz czuje sie zwyczajnie jak intruz. Przykre.

#neuropa #gorzkiezale #polska #emigracja #islam
  • 179
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Choir: Czeej czeej, piszesz, że masz ciemną karnację, trochę zarostu i włoskie korzenie. Mnie zastanawia czy Polki dają Ci się bolcować bez większych oporów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@grazwydas: jak czytam ze MJ przeszedl wybielanie to tak jak bym uslyszal ze swiety mikolaj istnieje. Smianie sie z czyjejs choroby i nieszczescia nie jest w ogole smieszne.
  • Odpowiedz
Jakoś moi syryjscy przyjaciele nie maja żadnych problemów we Wroclawiu a nawet są bardzo lubiani więc to z Toba widocznie jet coś nie tak.
  • Odpowiedz