Wpis z mikrobloga

  • 608
Badz w Polsce od 4 godzin, juz dwa razy prawie dostan w------l, bo 'hehe a co to k---a, Syryjczyk?' i 'brudas j----y'. Odpowiedz plynna polszczyzna, ze mam wloskie korzenie, nie dociera. W centrum Gdanska, gdzie ponoc ludzie sa najszczesliwsi. W niedzielny poranek. I to tylko dlatego, ze mam brode i nieco ciemniejsza karnacje.

To smutne, ze kraj, w ktorym sie wychowalem, wita mnie, przyjezdzajacego w odwiedziny, w taki sposob, ze juz po paru godzinach marze o powrocie do domu. Zawsze czulem sie tu obco, ale teraz czuje sie zwyczajnie jak intruz. Przykre.

#neuropa #gorzkiezale #polska #emigracja #islam
  • 179
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@void1984: patologia i swiry trafiają się w każdym narodzie, patrz Austria. słaby, noc nie wnoszacy argument. akurat Polska jest krajem jednym z tych o najniższym współczynniku gwałtów
  • Odpowiedz
@Choir: stary! Nikt Cię tutaj nie trzyma! :) Skoro w całej europie przyjmują imigrantów ekonomicznych i chcą nam ich wcisnąć, a zdecydowana większość społeczeństwa ich nie chce to po prostu nastroje społeczne są takie jakie są. To społeczeństwo decyduje co w ich kraju jest tolerowane, a co nie jest, a jak widać jesteśmy krajem nietolerancyjnym na inne narodowości. Chcesz tolerancji to zapraszam na zachód.
  • Odpowiedz
@aanndrzej: ale naucz sie czytac - mieszkam na Zachodzie, przyjechalem do Polski w odwiedziny i dlatego ubolewam nad ksenofobia. Ponadto, bredzisz: spoleczenstwo zgodzilo sie na przyjecie Europejskiej konwencji praw czlowieka i prawa EU, sa to nadrzedne zrodla prawa, a o ksenofobii i rasiscie wypowiadaja sie stanowczo.
  • Odpowiedz
@Choir: Ktoś już opisał tubylców z kraju nad Wisłą, załączam poniżej i tyle na ten temat, powyżej mamy tylko pełno dowodów:


@BeSmarter: niestety ech... potwierdzam jako internetowa reinkarnacja Łukasza nr.344. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Choir: proponuje przestac robic sie na araba i zgolic brode... Wszedzie gdzie sie obejrze to facet z broda lub z fryzura na esesmana... CHLOPY TO NIE WYGLADA ATRAKCYJNIE!!!! Zwlaszcza kiedy macie zakola na pol lba
  • Odpowiedz