Wpis z mikrobloga

  • 608
Badz w Polsce od 4 godzin, juz dwa razy prawie dostan #!$%@?, bo 'hehe a co to #!$%@?, Syryjczyk?' i 'brudas #!$%@?'. Odpowiedz plynna polszczyzna, ze mam wloskie korzenie, nie dociera. W centrum Gdanska, gdzie ponoc ludzie sa najszczesliwsi. W niedzielny poranek. I to tylko dlatego, ze mam brode i nieco ciemniejsza karnacje.

To smutne, ze kraj, w ktorym sie wychowalem, wita mnie, przyjezdzajacego w odwiedziny, w taki sposob, ze juz po paru godzinach marze o powrocie do domu. Zawsze czulem sie tu obco, ale teraz czuje sie zwyczajnie jak intruz. Przykre.

#neuropa #gorzkiezale #polska #emigracja #islam
  • 179
  • Odpowiedz
@pawel_tarnobrzeg: o, to to. Gdyby nie cała ta sytuacja z imigrantami, nie byłoby takiego przewrażliwienia na ich punkcie obecnie. Przecież przed tą falą imigrantów u nas też byli obcokrajowcy i nic złego im się nie działo.
  • Odpowiedz
@Choir: Przykre. Nie identyfikuję się z obrażaniem Włochów ale podziękujcie Merkel, Szchulzowi i Junckerowi za taką politykę. No i nie zapominaj o swoich ziomkach z półwyspu Apenińskiego którzy ochoczo zwożą łodziami islamistów z wybrzeży Libii.
  • Odpowiedz
@no_czesc: Mialem kolege 10 lat temu, jego problem byl taki, ze byl czarny. Po drugim #!$%@? wyjechal, mial tego dosc.

I to mowie o czlowieku co mieszkal w centrum Warszawy, na prowincji jest jeszcze gorzej.
  • Odpowiedz
@miki4ever: A skąd się wzięło tysiące kebabiarni prowadzonych przez turasów i innych śniadych? Gdyby mieli tak dostawać, to by interesów tutaj nie robili. Na mojej prowincji z kolei, już od ok. 7 lat Włoch prowadzi klub i nie widać, żeby miał problemy z powodu swojej narodowości.
  • Odpowiedz
@SmellySocks: chyba piles z ludzmi ktorzy nie wychodza z akademika, albo maja juz info gdzie nie moga chodzic, chociaz w sumie wszedzie moga sie natknac na wracajace z melanzu sebki. Mam kilku kumpli bardziej patologicznych i jedna z ich rozrywek (oprocz #!$%@? szczura w kiblu i wyrywania karyn na bica) przy wyjsciu na miasto jest prowokowanie ciapkow poprzez plucie na nich i obelgi. Dodatkowo maja kumpli na bramkach w kilku
  • Odpowiedz
@Choir: no dobra, byłbym w stanie w tą historyjkę uwierzyć, ale jak nawijałeś płynnie po polsku, że jesteś Polak, a to nic nie dawało, to już wiem, że Twój wpis to tylko

  • Odpowiedz
siedze w macu na dworcu


@Choir: Złe miejsce wybrałeś. Niedziela tam to zawsze zbieranina podludzi. Ja tak miałem w wakacje, też niedziela. Byłem z różowym paskiem, na który się gapili, więc też coś poburkało dwóch kolesi, że idziemy na zewnątrz wyjaśniać, podkreślam WYJAŚNIAĆ. No cóż dwóch #!$%@? sebixów wdeptałbym w glebę. Nie wyjaśniliśmy nic, bo zasnęli z ryjami we frytkach. Miałeś pecha. Zresztą dworce to prawie wszędzie gówno, gdzie ryzyko
  • Odpowiedz