Wpis z mikrobloga

@pitu-pr: coś się zmieniło w phpstormie, bo ten feature w symfony istnieje chyba od wersji 2.3 :D na ubuntu trzeba sobie generalnie przeglądarke skonfigurować, co jest najmozolniejszą częścią
  • Odpowiedz
@pitu-pr: @uirapuru: Już kiedyś dodałem sobie do todo, żeby to skonfigurować, bo nie działało od strzała. Więc może czas wrócić do tematu ;-)

Dodałem powyższy wpis do konfiguracji. Co jeszcze muszę zrobić, żeby to banglało? OSX + Chrome + Storm9 here.
  • Odpowiedz
@MacDada: z tego co pamiętam to trzeba mocno sie we flaki firefoxa w moim przypadku dobrać, dodać protokół, a potem jeszcze skonfigurować appke dla launcher'a... coś wydaje mi się, że nie warte jednego kliknięcia, gdy mogę 2xshift w phpstormie zrobić... poza tym, w moich appkach nie ma błędów :] :D
  • Odpowiedz
@uirapuru: Dobra, jestem ślepy. Po dodaniu wpisu konfiguracji faktycznie są linki do plików z protokołem phpstorm://sciezka/do/pliku – tyle, że nie do każdej klasy.

Po kliknięciu, Chrome spytał czy chcę odpalić Storma i gicior. Otwiera.
  • Odpowiedz
@MacDada: no wlasnie dodałem sobie w firefox protokół phpstorm i aplikacje ustawiłem na ten launcher w pyhtonie - pstorm... i bład mam:

Cannot find file '/home/uirapuru/phpstorm:/open?file/var/www/app.gyman/app/cache/dev/classes.php&line=%1'


Nie chce mi się chyba więcej w to bawić...
  • Odpowiedz
@uirapuru: Dobra, już widzę, ścieżka do pliku przychodzi prosto od wyjątku – po drodze nie mam za bardzo jak jej zmodyfikować, a nie będę nadpisywał całych Symfonowych klas.

Podmienię sobie JSem :P
  • Odpowiedz