Wpis z mikrobloga

#pytanie #policja #nocnazmiana #pomocy #coolstory #warszawa

Sytuacja:
Wracam ze znajomym z Pragi przy Wiśle na Mokotów. Zatrzymuje nas JAKIEŚ AUTO i mówi, że policja i dajcie dowody. Ja mam do gdzieś, i idę sobie dalej. Znajomy się zatrzymuje. Wysiada dwóch KOLESI i mówi : dowody albo nie wrócicie do rana do domu. Ja mówię: kim panowie są? A on do mnie : policja gówniarzu
Potem jest niemiła wymiana zdań, gdzie proszę o WYLEGITYMOWANIE się policjantów, oni niestety nie zrobili tego, mówiąc, że jestem gówniarzem i mam roszczeniowe podejście. Mamy nagrane jakieś 15 min rozmów, gdzie mówią do mnie per ty, chociaż proszę, by mówili do mnie per pan, i inne niemiłe rzeczy. Mam również nagrane jak funkcjonariusz używa słów niecenzuralnych

Jutro prawdopodobnie wstawię z tego wykop jak tylko nieco wytrzeźwieję, ale pytam się teraz, jak najbardziej uprzykrzyć im życie? Nie znam nazwisk osób spisujących mnie, nie znam podstawy prawnej, nie znam stopnia służbowego, ba, mam nagrane, jak odmawiają podania mi go. Dodam, że zabrali mi dowód osobisty Z RĘKI pomimo, że mówiłem, że mam jedynie obowiązek OKAZAĆ go a nie podać do ręki. Wyrwali mi go z ręki. Zabranie trwało około 15 minut

I tyle ( ͡° ʖ̯ ͡°) chwdp od dziś
  • 63
@Piesa: na komendę główną to bez sensu, generał policji nie będzie się zajmował jakimiś dwoma funkcjonariuszami :)

komenda wojewódzka będzie lepsza, tam jest kierownictwo operacyjne i wydział kontroli wewnętrznej. na stronie www znajdziesz @miud kontakt. zabezpiecz kopie nagrania, wrzuć do neta itd.

dziwne zachowanie faktycznie. wywiadowcy mają pokazać blachę bez wezwania, a już na żądanie to każdy funkcjonariusz. nie słyszałem, żeby ktoś odmówił. rejestracja auta bardzo ważna. zgłoś podejrzenie, że ktoś