Wpis z mikrobloga

Motomirki, czy używa ktoś którejś z tych 2 kamerek na kasku?

SJ4000 WiFi Sports Camera
Xiaomi Yi

Jeśli się znajdzie ktoś taki, czy może mi udostępnić przykładowe nagranie z jazdy motocyklem? Interesuje mnie jakość oraz kwestia obrazu przy jakichś wstrząsach, nierównościach, etc.

Z góry dziękuję.

#motocykle #xiaoyi #sj4000 #gopro
  • 15
  • Odpowiedz
@raven66: obczaj sobie mój profil wykopie - wrzuciłem ostatnio filmik z sj4000. Jak chcesz to podeśle jakaś przykładowa surówkę bez obróbki i zniekształceń od YT
  • Odpowiedz
@raven66: SJ400 nie ma stabilizacji obrazu i jest krucha. Jeżeli mówiąc wstrząsy i nierówności masz na myśli enduro to nie polecam. W obudowie spadła mi na łące z wysokości kierownicy i #!$%@?ł się ekran i część przycisków. Na równą drogą nawet spoko jest, ale w teren zainwestuj w coś poczciwego.
  • Odpowiedz
@Scorpio412: A więc te same. Ile czasu je masz? Moje po półtora roku były do wyrzucenia, strasznie kiepska jakość.
A z tym nie przepuszczaniem powietrza to trudno mi się zgodzić, w zimie strasznie mi w nich marzły palce.
  • Odpowiedz
@KrupnikPL: 2 lata. jakieś hm 15k kilometrów, może więcej. Jak chłodno to właśnie jeszcze gorzej. Bo na początku gorąco ręką się poci a później dopiero zimno. Ale są trochę luźne więc czasem zakładam pod nie jeszcze cienkie polarowe i jest trochę lepiej
  • Odpowiedz
@Scorpio412: To długo ci wytrzymały. Ja po półtora roku i jakichś 7-8k km (nie wiem ile przejechałem bez licznika xD) miałem rozdarte między palcami, na środku dłoni po tylko 3 upadkach, oderwane i nieklejące się rzepy. Kupiłem jakieś Dainese, mam nadzieję że wytrzymają trochę dłużej.
  • Odpowiedz