Wpis z mikrobloga

Biorąc pod uwagę, że pis bardzo dynamicznie wprowadza kolejne podatki postanowiłem zebrać wszystkie w jednym miejscu. Tym samym otwieram tag #podatkipisuarow
Po około 10 dniach rządów mamy już trzy nowe podatki:
- podatek od sklepów wielkopowierzchniowych
- podatek bankowy
- podatek audiowizualny

Jednocześnie pozdrawiam pełniącego obowiązki prezydenta o nazwisku #duda który zgodnie z wolą prezesa wszystko klepnie i powie, że to dla dobra narodu.

Nie dajmy się ogłupić reżimowym mediom i zaplusujmy to w gorące - do pomocy wołam także przeciwników bardzo wysokich podatków - wielbicieli partii #korwin

#polityka #pis #4konserwy #podatki #zlodzieje #pieniadze #neuropa #polska #ekonomia #bekazprawakow
arek93298 - Biorąc pod uwagę, że pis bardzo dynamicznie wprowadza kolejne podatki pos...

źródło: comment_h18amEkUD6dC5fxQOvXxNNJFWf5LYEbM.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po pierwsze, uczciwa konkurencja ponad wszystko, obecnie sklepy wielkopowierzchniowe mają przywileje podatkowe i nic nie płacą, albo prawie nic.


@Bsx88: Jakie przywileje podatkowe? :D
  • Odpowiedz
Przyjmij do wiadomości że podział o którym mówi Korwin istnieje od dawna choć nigdy się nie przyjął.


@ediz4: @juby001 nie, on nigdy nie istniał pod pojęciami lewica-prawica. To Korwin (cały czas mówiący o tym, że "trzeba zmienić pojęcia") chce jak typowy lewak wprowadzić nowomowę i zacząć nazywać wolnorynkowców prawicą, a zwolenników interwencjonizmu lewicą, podczas gdy nigdzie taki rozdział nie funkcjonuje.

Ci, którzy w taki sposób walczą to są po prostu szkodniki - spychają dyskusję nie z tego, które rozwiązania są właściwe, tylko kto jest lewakiem żeby można go było j---ć za lewactwo. I te szkodniki doprowadziły do tego, że obecna debata polityczna, szczególnie na forach ze śmiesznymi obrazkami pejsbuk i wykop polega na:
  • Odpowiedz
Ci, którzy w taki sposób walczą to są po prostu szkodniki - spychają dyskusję nie z tego, które rozwiązania są właściwe, tylko kto jest lewakiem żeby można go było j---ć za lewactwo.


@grzegorz-zielinski: o boże może jeszcze odpowiada za globalne ocieplenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) 4,76 %. Jednak #bekazlewactwa
  • Odpowiedz
@ediz4: Ci - liczba mnoga - zwolennicy korwina. Ale nie tylko oni, bo tę retorykę szybko podchwyciły środowiska niekorwinowe tworząc razem bez mała większość internetu. I co śmieszniejsze od razu dzięki obecności w mediach takich wybitnych person jak pan Wipler czy koledzy z RN - szybko się rozlało na inne media. Argumentacja z merytorycznego sporu stała się właśnie polowaniem na czarownicę - lewaka - by można ją było przy burzy
  • Odpowiedz
@grzegorz-zielinski: Ale ja mam to w dupie kto jest prawica a kto jest lewica. To jest podział archaiczny. Nie wiem z jakiego powodu robisz z tego cokolwiek istotnego. To że Korwin posługuje się jedynie osią dotyczącą wolności gospodarczej to jego sprawa. Mi ten podział nie przypadł do gustu ale nie latam po internetach że to debil bo sobie przyjął taki podział który mi nie odpowiada.
  • Odpowiedz
@grzegorz-zielinski: Co nie jest zgodne? Kapitalizm to doktryna prawicowa, Socjalizm - lewicowa. Stosując podział na tej osi Korwin jest najbardziej na prawo, PIS na lewo. Czy to uczciwy podział - NIE ale może sobie przyjąć jaki chce. To że spora część powtarza bezmyślnie to inna para kaloszy.
  • Odpowiedz
@hasta_fatum:
@mnik1:

Nazwa narodowy socjalizm pojawiła się w programie założonej w 1919 roku Niemieckiej Partii Robotniczej (DAP), która w 1920 roku zmieniła nazwę na NSDAP. Zwolennicy partii określali się jako naziści. Nazwę tę przyjęli dla nich także niektórzy z przeciwników tej ideologii po 1920 roku[9].


Większość badaczy definiuje nazizm jako formę skrajnej prawicy[10]. Nie jest to jednak zgodne z definicją twórcy systemu. Adolf Hitler przedstawiał nazizm jako ideologię,
  • Odpowiedz
@arek93298: Nie wiem, czy podatek od sklepów wielkopowierzchniowych w ogóle osiągnie swój cel, chyba że faktycznie zniesie pewne niezasłużone przywileje. Zresztą nie wiem, czemu akurat o hipermarketach (supermarketach chyba też) mowa, skoro taka Żabka to też mocno patologiczne środowisko.
  • Odpowiedz