Wpis z mikrobloga

Biorąc pod uwagę, że pis bardzo dynamicznie wprowadza kolejne podatki postanowiłem zebrać wszystkie w jednym miejscu. Tym samym otwieram tag #podatkipisuarow
Po około 10 dniach rządów mamy już trzy nowe podatki:
- podatek od sklepów wielkopowierzchniowych
- podatek bankowy
- podatek audiowizualny

Jednocześnie pozdrawiam pełniącego obowiązki prezydenta o nazwisku #duda który zgodnie z wolą prezesa wszystko klepnie i powie, że to dla dobra narodu.

Nie dajmy się ogłupić reżimowym mediom i zaplusujmy to w gorące - do pomocy wołam także przeciwników bardzo wysokich podatków - wielbicieli partii #korwin

#polityka #pis #4konserwy #podatki #zlodzieje #pieniadze #neuropa #polska #ekonomia #bekazprawakow
arek93298 - Biorąc pod uwagę, że pis bardzo dynamicznie wprowadza kolejne podatki pos...

źródło: comment_h18amEkUD6dC5fxQOvXxNNJFWf5LYEbM.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@arek93298: Po pierwsze, uczciwa konkurencja ponad wszystko, obecnie sklepy wielkopowierzchniowe mają przywileje podatkowe i nic nie płacą, albo prawie nic.

Co do opłaty audiowizualnej, to dla jednych to jest podwyżka podatków, a dla innych (dla mnie np.) obniżka :)
  • Odpowiedz
@Bsx88: widzę, że na wykopie udziela się także #duda
Mówiłem, że to klepniesz mówiąc, że to dla dobra narodu i jak widać nie myliłem się.

Jednocześnie pozdrawiam pełniącego obowiązki prezydenta o nazwisku #duda który zgodnie z wolą prezesa wszystko klepnie i powie, że to dla dobra narodu.
  • Odpowiedz
@juby0001:

Powiedz że PiSuary to nie socjaliści/lewica


PiSuary to socjaliści - to oczywiste, ale czy socjalizm i lewica mogą być używane zamiennie? Czy może jednak to nie są równoważne pojęcia? Lewicowość (prawicowość zresztą też) może występować w podejściu do spraw społecznych (postępowość/konserwatyzm) i/lub gospodarczych (socjalizm/liberalizm) - jedno nie implikuje drugiego. A to i tak bardzo uproszczony podział dwuosiowy.
  • Odpowiedz
@atc_damian: Kolega wyżej ale Ty wyjechałeś z #!$%@? że Korwin coś pierdzieli. Przyjmij do wiadomości że podział o którym mówi Korwin istnieje od dawna choć nigdy się nie przyjął. Nie jest jednak błędem używanie go
  • Odpowiedz