Wpis z mikrobloga

@UlfNitjsefni: Produkują też dla różnych sieci, np. Żabki. Trzeba sprawdzać, kto jest producentem- Jeżeli widnieje KDC Pomorzanka albo Millano (właściciel Pomorzanki) to krówki od nich. Ale to nie jedyne co mają zajebiste. Produkują też Ptasie Mleczko i Karinę (czyli Ptasie połączone z Galaretką- przekracza wszystkie normy zajebistości) [najłatwiej złapać te dwie rzeczy pod marką Tesco: http://ezakupy.tesco.pl/pl-PL/Product/BrowseProducts?taxonomyId=Cat00000387&Brand=4294966269] i Makarenę (pic related), na produkcję której mają ogólnoeuropejski patent. Skąd to wszystko
arct2 - @UlfNitjsefni: Produkują też dla różnych sieci, np. Żabki. Trzeba sprawdzać, ...

źródło: comment_g2o2L8RA1bBYtKsUtvU0cAVMwZ2qlG6U.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Usurper: Czemu debil? Oni lubią takie mega słodkie rzeczy. Jak bylem w Indiach i dali mi ich dziwny slodycz to myślałem ze się porzygam i wypilem litr wody i dopiero straciłem slodki smak z geby
  • Odpowiedz
@karol-piotrowski: szczerze mówiąc ja Makareny.... Tez nie lubię, chociażby dlatego ze tata ciagle to do domu przynosił jak byłem mały i mi się przejadło xdddd Znam wielu którzy ja uwielbiają i dlatego o niej wspomniałem.
  • Odpowiedz