Wpis z mikrobloga

#rozowepaski
Macie też tak jak ja? Dziewczyna powiedzmy w wieku 18-21 zachodzi w ciąże i wychowuje dziecko sama, w większości przypadków bierze się to z głupoty, a dziecko zwykła wpadka. Czy w takim wypadku dziewczyna was obrzydza ? ja np bym nie mógł dotknąć, tak jak dzieci lubię to do takiej młodej samotnej matki, miał bym obrzydzenie.
  • 128
  • Odpowiedz
@rskk: @Mozart07:
Skrajności, każda samotna matka ma inną historię, takie życie. Te normalne, ułożone wedle obowiązujących kryteriów poprawności życie, rzadko się zdarza. Tylko każdy ma swoje własne kryteria, których się trzyma( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mogła trafić na faceta, który obiecywał piękne życie, a zostawił ją jak tylko pokazała dwa paski

@Czarna_Kotka: Co z automatu pokazuje, że jest no lekko mówiąc nierozważna. Poszła do łóżka z facetem, którego tak naprawdę nie znała.


@rskk: Nigdy nie przewidzisz w 100% jak ktoś (bądź Ty sam) zareaguje na daną sytuację. Czasem dziecko to wpadka pary, a nie faktu, że laska bądź facet się puszczali z byle kim. Możesz
  • Odpowiedz
@jestem_legenda: Haha #!$%@? ale facet co splodzil i obiecywał miłość a potem uciekł to juz zajebiście, król życia. Jacy wszyscy porzadni #!$%@?. O jakie matki polki. A prawda jest taka ze każdy kto sypia z kobietą przed wiekiem ojcowskim może wpaść. Ciekawe ilu z was nie uczyniloby taka samotna matka. Wniosek jest prosty albo wszytkę cwaniaki co tak komentują i się "brzydzą" to stuleje które nie miały kobiety i nie wiedzą
  • Odpowiedz
@Gitler: Jeśli takie coś Cię "obrzydza" to znaczy, że sam jesteś mentalnym dzieckiem. Dziecko Cię obrzydza? A gdyby tylko się przespała z kimś, a dziecka by nie było to też Cię obrzydza? Ewentualnie w jakim wieku dziecko Cię przestaje "obrzydzać"? 20 lat? 21?
  • Odpowiedz
@kicioch: Wybacz ale nie kupuje takiego gadania - "TO TWOJA WINA". Obwinianie całego świata za własne niepowodzenia i błędy. Mało mnie obchodzi co robi większość kobiet i par. Jak nie wiem czy zdążę przejść przez jezdnie to przez nią nie przechodzę mimo, że mi się śpieszy. To kobieta sobie wybiera z kim idzie do łóżka i to na niej spoczywa odpowiedzialność tego, że przespała się z jakimś mentalnym szczylem który #!$%@?ł
  • Odpowiedz
To kobieta sobie wybiera z kim idzie do łóżka i to na niej spoczywa odpowiedzialność tego, że przespała się z jakimś mentalnym szczylem który #!$%@?ł przy pierwszej trudności


@rskk: ()

Wybacz, ale masz tak zryty pogląd na te sprawy, że z mojej strony koniec dyskusji :)
  • Odpowiedz
@Czarna_Kotka: masz racje ze każdy odpowiada za siebie i podejmuję własne decyzje mnie osobiście martwi że jest coraz więcej samotnich matek w tak młodym wieku i to że te przypadki które znam są poprostu przez głupotę i nieumiejętność używania środków antykoncepcyjnych.
  • Odpowiedz
@Czarna_Kotka:

Ale jeśli kiedyś spotkasz jakąś inną dziewczynę w podobnej sytuacji, to z góry nie oceniaj. Mogła być zgwałcona


Tu racja. Mogła zostać też wdową itp. Ocenianie po okładce jest niesprawiedliwe.

mogła trafić na faceta, który obiecywał piękne życie, a zostawił ją jak tylko pokazała dwa paski.


W takim przypadku jest kretynką i nic jej nie tłumaczy.
  • Odpowiedz
@Gitler: Macie też tak jak ja? Chłopak powiedzmy w wieku 18-21 lat płodzi dzieciaka i porzuca matkę, w większości przypadków bierze się to z głupoty, a dziecko zwykła wpadka. Czy w takim przypadku chłopak was obrzydza ? ja np bym nie mogła dotknąć, tak jak dzieci lubię to do takiego smarkatego tchórza, miała bym obrzydzenie. #pdk
  • Odpowiedz
To kobieta sobie wybiera z kim idzie do łóżka i to na niej spoczywa odpowiedzialność tego, że przespała się z jakimś mentalnym szczylem który #!$%@?ł przy pierwszej trudności. Nie ma czegoś takiego jak "nagle pokazuje swoje oblicze". To wynika właśnie z tego, że para się dobrze nie znała.


@rskk: Wróć pod kamień spod którego wypełzłeś.
  • Odpowiedz
@dlanor: gdyby był jej mężęm to by mnie brzydziło. A jeśli chłopak to związek nieformalny i to nie jest miejsce na płodzenie dzieci niezależnie czy potem odejdzie ona czy on.
  • Odpowiedz