Wpis z mikrobloga

#rozowepaski
Macie też tak jak ja? Dziewczyna powiedzmy w wieku 18-21 zachodzi w ciąże i wychowuje dziecko sama, w większości przypadków bierze się to z głupoty, a dziecko zwykła wpadka. Czy w takim wypadku dziewczyna was obrzydza ? ja np bym nie mógł dotknąć, tak jak dzieci lubię to do takiej młodej samotnej matki, miał bym obrzydzenie.
  • 128
  • Odpowiedz
@chwila: Mi w zamyśle chodziło o karyny i imprezowiczki, wiąże się taka z Sebą, Seba obiecuje że wyciągnie #pdk, rodzi się dziecko, głupia picza zostaje sama, a Seba ucieka. Różne mogą być sytuacje to rozumiem.
  • Odpowiedz
@Sigvbleid: Obrzydza mnie, że potem taka Laska narzeka, że każdy facet jest taki sam, że przez co ona ma problemy i dlaczego tak ciężko jest przykładowo znaleźć partnera, który pokocha jej dziecko jak własne.
  • Odpowiedz
@Gitler:
To napisz, że obrzydzają Cie samotne laski wychowujące samotnie dziecko i narzekające, że każdy facet jest taki sam, bo dały dupy (same z siebie) i nikt nie chce je zaakceptować. Potem powstaje gównoburza i mamy to co mamy.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obrzydzało by mnie gdyby taka się do mnie kleiła, a tak na odległość to mogę w myślach powiedzieć, że ma to co chciała ze
  • Odpowiedz
@Gitler: Obrzydza cię nieodpowiedzialna laska, o facecie już ani słowa. Jak zaszła w ciążę młodo to na pewno dawała dupy a nie sypiała ze swoim chłopakiem. Ciekawe.
Ktoś uprawia seks i zachodzi w ciążę co jest raczej naturalnym zjawiskiem, zabezpieczenie może zawieść. To która część się brzydzi w sumie, to że ludzi uprawiają seks, pęknięta gumka czy to że bez ślubu?
I w sumie jeszcze jedna kwestia, skoro brak odpowiedzialności jest
  • Odpowiedz
@abcde: domyślnie przypuszczam, że @Gitler chodzi o obrzydzenie w stylu "nie chciał bym wejść w taką w związek" a nie o samotną matkę tak w ogóle. I taka postawa jest raczej naturalna. Rozumiem, że sytuacje są różne i do każdego należy podejść indywidualnie ale nie zmienia to faktu, że masa nastoletnich matek to często patologia albo skrajne #!$%@? intelektualne. Nie mowie zawsze, ale często. Pewnie miała bym inne zdanie gdybym sama
  • Odpowiedz