Wpis z mikrobloga

#rozowepaski
Macie też tak jak ja? Dziewczyna powiedzmy w wieku 18-21 zachodzi w ciąże i wychowuje dziecko sama, w większości przypadków bierze się to z głupoty, a dziecko zwykła wpadka. Czy w takim wypadku dziewczyna was obrzydza ? ja np bym nie mógł dotknąć, tak jak dzieci lubię to do takiej młodej samotnej matki, miał bym obrzydzenie.
  • 128
  • Odpowiedz
@Gitler: w takim razie ok, tylko pamiętaj, że nie każda dziewczyna przyznaje się każdemu nowo poznanemu facetowi, że dziecko jest z gwałtu. Można przez to źle kogoś kiedyś ocenić.
  • Odpowiedz
@Gitler: w jakim ja swiecie zyje ? co sie stalo ?
Co mnie interesuje kto z kim sypia ? Dlaczego mialbym kogos skreslac badz brzydzic sie z powodu wczesnego macierzynstwa ?
Nigdy nie oceniam, kazdy mial swoje powody by zrobic cos.
  • Odpowiedz
@Gitler: rozumiem, z racji doświadczenia masz takie odczucia. Ale jeśli kiedyś spotkasz jakąś inną dziewczynę w podobnej sytuacji, to z góry nie oceniaj. Mogła być zgwałcona, mogła trafić na faceta, który obiecywał piękne życie, a zostawił ją jak tylko pokazała dwa paski. Masz rację, czasem baby same pchające się do łóżek i szukają jeleni. Ale nie każda taka jest( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gitler: mnie nie obrzydza, ale jakos podświadomie taka kobieta wypada z kręgu mojego zainteresowania, choćby nie wiem jak atrakcyjna była.
  • Odpowiedz
  • 263
@Gitler: Dobrze trafiłeś. Tu na mirko każda, podkreślam KAŻDA różowa samotna z dzieckiem to podczłowiek, #!$%@? szmata itd. Jesteście jak te stare babcie w autobusie co nie chcą ustąpić ciężarnej w autobusie z tekstem "było się nie #!$%@?ć".
  • Odpowiedz
mogła trafić na faceta, który obiecywał piękne życie, a zostawił ją jak tylko pokazała dwa paski


@Czarna_Kotka: Co z automatu pokazuje, że jest no lekko mówiąc nierozważna. Poszła do łóżka z facetem, którego tak naprawdę nie znała.

Oczywiście nie mówię o ocenianiu z góry. Sam mam dobrą koleżankę która ma 24 lata i 2 letnią córkę. Jej facet zginął w wypadku jak była w ciąży. Bardzo w porządku dziewczyna i też
  • Odpowiedz
@Czarna_Kotka: rozważasz tutaj dwie skrajności z jednej strony głupota a z drugiej gwałt z czego to pierwsze jest bardziej prawdopodobne, nie zmienia to faktu że chłopak w podobnym wieku lub nawet starszy nie będzie chciał zaczynać głębszej znajomości w której jeszcze nie zamoczył a już musi wychowywać. Odbiegając od tematu teraz to niby żaden wstyd dać gościowi na imprezie i nie wiedzieć z kim ma się dziecko a parenaście lat temu
  • Odpowiedz
@Gitler: To jest bardzo proste i wynika z atawistycznej niechęci do wychowywania cudzego dziecka. Z punktu widzenia ewolucyjnego poświęcanie swoich zasobów na to nie ma sensu, więc podświadomie możesz odczuwać obrzydzenie do takiej kobiety.

Zauważ, że w przypadku kobiet, które mają starsze dzieci (w wieku powiedzmy nastoletnim), prawdopodobnie nie czułbyś tego samego i to niezależnie od okoliczności w jakich zaszły w ciążę, bo nie musiałbyś już tymi dziećmi opiekować się w
  • Odpowiedz