Wpis z mikrobloga

#rozowepaski
Macie też tak jak ja? Dziewczyna powiedzmy w wieku 18-21 zachodzi w ciąże i wychowuje dziecko sama, w większości przypadków bierze się to z głupoty, a dziecko zwykła wpadka. Czy w takim wypadku dziewczyna was obrzydza ? ja np bym nie mógł dotknąć, tak jak dzieci lubię to do takiej młodej samotnej matki, miał bym obrzydzenie.
  • 128
  • Odpowiedz
@Gitler: w sumie staram się tak nie oceniać młodych dziewczyn z dzieckiem. W sumie niewiadomo, jaką miały przeszłość, tak jak w komentarzach mireczki napisały: mogła trafić na faceta #!$%@?ę, który przestraszył się bycia ojcem i woli płacić alimenty, niż wychowywać. Niby lekka patola, ale co taka dziewczyna wtedy winna? Miłość jak sraczka, zakochana, mogła nie wiedzieć że trafiła na mało odpowiedzialnego faceta.

Nie zmienia to faktu, że jak tak analizuje tych
  • Odpowiedz
@Yahoo_:

#!$%@?, wiara latami się stara o dziecko, a taki gwałciciel raz na 20 trafia jackpot... Coś tu nie gra...

Yep. Gdyby to był odsetek z Polski, a nie z angielskiej wiki, to obstawiałbym zgłoszenie fikcyjnego gwałtu w celu wyłudzenia świadczeń ;) Albo drogi do legalnej aborcji?

Alternatywnie, choć zabrzmi to nieco brutalnie - może gwałciciel ma wyższy poziom testosteronu, lepszą jakość nasienia, jest bardziej podniecony - co może sprzyja
  • Odpowiedz
@Yahoo_: w sumie nawet na wiki trochę o tym jest:

"there is a high conception rate in rape, where hormonal release, due to fear or anger, could produce reflex ovulation"

Smith also cites veterinary scientist Wolfgang Jöchle, who "proposed that rape may induce ovulation in human females"


rapists tend to target victims with biological "cues of high fecundity" and/or subtle indications of ovulation
  • Odpowiedz
@Gitler: A co sądzicie o kolesiach w wieku 18-21 lat którzy zaciążyli laske 18-21 lat a potem stwierdzili że nie są gotowi na ojcostwo? Was, różowe paski ciągłoby do takiego czy obrzydzałby was?
  • Odpowiedz
@Gitler: Tak się zastanawiam ile Ty masz lat, chociaż to w sumie nie aż tak ważne, ważniejsze ile już w życiu przeżyłeś / doświadczyłeś, żeby w ten sposób oceniać ludzi. Pewne rzeczy wymagają klasy i dobrego wychowania, nie każdy to musi mieć, dodatkowo internet zapewnia dużo anonimowości. Może kiedyś zrozumiesz, że każdy kij ma dwa końce i nie wszystko jest czarne i białe. Mam alergię na takich ludzi jak Ty. Nie
  • Odpowiedz
@dlanor: jest takie mądre powiedzenie "jak suka nie da, to pies nie weźmie" więc pieprzenie farmazonów, że sama nie robi.. no nie, ale jak jest rozsądna i odpowiedzialna to nie rozłoży nó przed pierwszym lepszym chłopaczkiem bo hormony zawirowały w głowie i "może nie zajdę w ciążę"
@Czarna_Kotka: mógł jej obiecywać nawet złote góry, za głupotę się płaci, a nie parę romantycznych tekstów i nastolatka rozkłada nogi, bo już w
  • Odpowiedz
@Czarna_Kotka: sama zauważ, że to tym gorzej, bo o ile nastolatce jeszcze taka głupota czasem uchodzi na sucho, to jak nazwać dorosłą kobietę, która się łapie na takie triki?
@dlanor: nie znam rozsądnych ludzi którzy wpadli nie chcąc dziecka, tylko tych głupkowatych i niedojrzałych, albo takich, którzy chcą się zabawić, poseksić i wychodzi jak wychodzi, zdania nie zmienię, to powiedzenie to czysta prawda, nie ma żadnego sensu bronić ludzi, którzy
  • Odpowiedz
@Dziobaczka: przecież bez chęci do stosunku też może dojść; to się nazywa gwałt. Powiedzenie to tylko powiedzenie, ale nie chce mi się strzępić języka, bo żadna z nas zdania nie zmieni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dlanor: napisałam wyraźnie, że nie dotyczy ono sytuacji gwałtu, a i takie kobiety najczęściej tych dzieci nie rodzą, a jeśli nawet to z taką traumą psychiczną nie bardzo szukają tatusiów. Nie wiem jak można bronić ludzi, którzy dokonują autonomicznych decyzji, które są najwyraźniej złe.
  • Odpowiedz
Dobrze trafiłeś. Tu na mirko każda, podkreślam KAŻDA różowa samotna z dzieckiem to podczłowiek, #!$%@? szmata itd. Jesteście jak te stare babcie w autobusie co nie chcą ustąpić ciężarnej w autobusie z tekstem "było się nie #!$%@?ć".

@jonzi:
Dałabym Ci 10000 plusów, ale mogę tylko jeden :(
  • Odpowiedz
@Dziobaczka: Zasadniczo się zgadzam ze wszystkim. Tylko to tez nie jest tak, że chłopaka to się tak długo poznaje i seks po paru miesiącach jest zły. Nigdy nie wiadomo czy nie odejdzie w razie wpadki?
Mi się wydaje, ze zamiary faceta można przejrzeć bardzo szybko. Ba, nawet jestem o tym przekonana. Wystarczy go trochę poznać, porozmawiać o jego przekonaniach, ideałach, zobaczyć jak jest wychowany, jaki jest w stosunku do ciebie. I
  • Odpowiedz