Wpis z mikrobloga

Subway. Wchodze do srodka bardzo zajety,telefon,rozmowy i pisanie maila. W srodku brak klientow.
Mowie do Pani robiac chwile przerwy w rozmowie tel:
-dzien dobry,prosze kanapke XYZ na wynos,prosze niech Pani dobierze skladniki,mega sie spiesze
-ale...wszystko mam wybrac..?
-tak,wszystko u was lubie,prosze cos wybrac szybko,place i wychodze (wracam do maila,SMS)
-JAKIE PIECZYWO
-(rozgladam sie ale w sklepie tylko ja).Prosse wybrac byle co,plis nie mam czasu,place karta i mnie nie ma (wracam snow skupieniem do tel)
-PIEPRZ?
-(zmrozilem ja wzrokiem zza telefonu i przemilczalem)
-AHH No TAK JA MIALAM WYBRAC

Zaplacilem karta,wyszedlem,kanapka dobra.
#logikarozowychpaskow
  • 135
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@durielek: Ja bardzo czesto z ludzmi z ktorymi wspolpracuje staram sie miec bardzo luzne relacje i raczej jakbym mial do przeprowadzenia jeszcze polgodzinna rozmowe a zdychałbym z głodu to bym nie miał problemu powiedzieć "Przepraszam Cie Macku, ale musze zamowic kanapke, bo caly dzien latam po miescie i zaraz umre z glodu." i sluchajac mojego rozmowcy zamowic te kanapke. Ostatnio chyba mialem taka sytuacje, gdy rozmawialem ze swoim prawnikiem, bo
  • Odpowiedz
@rezyserzycia: nie. Wykazałes sie brakiem wychowania i kultury. Jestes w sklepie, barze gdziekolwiek to jak zamawiasz to nie gadasz przez telefon. To jest niegrzeczne zarówno wobec sprzedawcy jak i twojego rozmówcy. Rozmowa wymaga uwagi a ty nie poswiecasz jej całej ani rozmówcy ani sprzedawcy. I tak-tego typu zachowania kojarzą się najczęściej z nowobogackimi dupkami lubiącym udawać ważnych.
Przeraża mnie że znalazło sie tu tyle osób które cię poparło bo świadczy
  • Odpowiedz
@Cash1337: Nie moge juz wyedytowac swojego posta, ale chcialem zamienic "polgodzinna rozmowe" na "szybka, pilna rozmowe" :)
@thewickerman88
Dla Ciebie osoba ktora sie grzecznie przywita i przeprosi za telefon przy uchu stoi na rowni z chamem ktory wejdzie, nie przywita sie i potraktuje pracownika jak gowno? Troche wiecej dystansu do otaczajacej Was rzeczywistosci...
@durielek i tak - specjalnie napisalem w jeszcze wczesniejszym poscie, ze gadanie prze, tel podczas
  • Odpowiedz
@Hermes: @podbrodek: Serio? Koleś kulturalnie wszedł, przywitał się i złożył zamówienie, nie rozmawiał wtedy chwilę przez telefon. A wy go nazywacie burakiem i frajerem?
Chyba coś z wami jest nie tak, nigdy nie mieliście takiej sytuacji w życiu że bardzo się spieszyliście? A jakbyście mieli rozmowę o nową pracę za chwilę, albo spotkanie się z szefem za parę minut? Ludzie trochę kultury bo OP ją pokazał w przeciwieństwie
  • Odpowiedz
Ale festiwal s----------a, wykop nie zawodzi xD
Koleś zrobił dobrze i nie ma tu nad czym dyskutować, nawet kanapka mu smakowała.
  • Odpowiedz
ludzie apeluję!

Fakt, że mało kulturalnie jest zamawiać rozmawiając przez telefon. Można się nawet pokusić o stwierdzenie, że to nie tylko faux pas, ale i buractwo.
Błagam natomiast! Nie reagujmy na to wyzwiskami i n------------m po mordzie! Przecież autor nawet w tym swoim nietakcie starał się zachować uprzejmość, nie wywyższał się i zareagował stosownie, a ładowanie cebuli to już zwykła złośliwość.
Życzę życzliwości i miłego dnia.

  • Odpowiedz
Wg mnie miała prędzej styczność z tego typu klientami, którzy pluli się później, że niechpaniwybierze smakuje nie tak, jak chcieli.
  • Odpowiedz
czuje sie, jakbym byl ofiara jakiegos masowego trollingu


@Cash1337: Odniosłem identyczne wrażenie, ale jeśli to jednak na serio to szczerze współczuję tym ludziom braku wyobraźni i ogólnego s----------a.
  • Odpowiedz
  • 5
@rezyserzycia:
@SunnO: ten post pokazał jedno: Polacy nie potrafią się szanować nawzajem.

Nie z powodu OP, tylko kogoś kto ma zwykły bul d--y i ciągle dąży do robienis problemów z niczego "aaa bo on to sie zachowal niekulturalnie bo gadał przez telefon, k---a j----a".
  • Odpowiedz