Wpis z mikrobloga

Subway. Wchodze do srodka bardzo zajety,telefon,rozmowy i pisanie maila. W srodku brak klientow.
Mowie do Pani robiac chwile przerwy w rozmowie tel:
-dzien dobry,prosze kanapke XYZ na wynos,prosze niech Pani dobierze skladniki,mega sie spiesze
-ale...wszystko mam wybrac..?
-tak,wszystko u was lubie,prosze cos wybrac szybko,place i wychodze (wracam do maila,SMS)
-JAKIE PIECZYWO
-(rozgladam sie ale w sklepie tylko ja).Prosse wybrac byle co,plis nie mam czasu,place karta i mnie nie ma (wracam snow skupieniem do tel)
-PIEPRZ?
-(zmrozilem ja wzrokiem zza telefonu i przemilczalem)
-AHH No TAK JA MIALAM WYBRAC

Zaplacilem karta,wyszedlem,kanapka dobra.
#logikarozowychpaskow
  • 135
@Zatwardzenie: No tak, ale mimo wszystko obowiązuje Cię jakaś etykieta chociażby pół-dżentelmena. Nie mówię o dżentelmenie, bo widzę że dla Ciebie i dla @rezyserzycia to określenie bardzo na wyrost.

Ogólnie - nie spodziewajcie się zajebistej obsługi z takim podejściem, bo jesteście typowym przykładem Cebuli i Janusza.

Jeśli nadal nie rozumiecie o co chodzi to znaczy, że albo Wasi rodzice popełnili wielki błąd albo po prostu nie jesteście stworzeni do życia wśród
No tak, ale mimo wszystko obowiązuje Cię jakaś etykieta chociażby pół-dżentelmena

"dzien dobry,prosze kanapke XYZ na wynos,prosze niech Pani dobierze skladniki,mega sie spiesze"


@SunnO:
1. Przywitał się? Przywitał.
2. Daj jasno do zrozumienia, czego oczekuje? Dał.
3. "Nasz klient, nasz pan".
4. Za to ta tępa dzida za ladą ma płacone, że ma wykonywać życzenia klientów, które należą do jej zakresu, a robienie kanapek według prośby klienta i postępowanie wg polecenia
@Zatwardzenie: No chyba nie, rozmawia z drugą osobą do #!$%@? nędzy jakaś kultura obowiązuje żeby przestał na chwilę napieprzać jak zjeb przez telefon. Jak z kim rozmawiasz to też #!$%@? w tym czasie przez telefon?
@rezyserzycia: Zachowałeś się jak typowy janusz i tyle składając zamówienie robiąc zakupy czy #!$%@? wie co jeszcze powinieneś przestań używać telefonu nieważne czy ci się śpieszy czy nie, @SunnO: może ostro cię opisał ale
@SunnO: zgłosiłem twojego posta, dawno nie czytałem takiego bólu dupy, musisz mieć ciężko w życiu z takim charakterem, że kolesia od debilów wyzywasz bo gadał przez telefon zamawiając kanapkę.

OPie, nie przejmuj się tymi stulejarzami, normalnie dałeś do zrozumienia, że może ci zrobić dowolną kanapkę, każdy normalny by to zakodował bo nic tutaj chamskiego nie było.