Wpis z mikrobloga


Na Waszą prośbę serwer ts3 został nieco zmieniony.
1) Skasowano niepotrzebne kanały
2) Kanały CS:GO znajdują się znacznie wyżej, nie ma potrzeby niepotrzebnego scrollowania.
3) Wszystkie kanały dotyczące gier znajdują się wyżej
4) Zostają przyznawane na ts'ie rangi do cs'a (które macie aktualne w csgo) (m.in przeze mnie, @Litu, @Mozart07)

W efekcie, więcej osób korzysta z tego ts'a, dzięki czemu macie więcej osób do gry np. CS:GO (screen)
Jeżeli chodzi o inne gry, to również są kanały do każdej z gier, więc jeżeli
#h1z1, #haxball, #unrealtournament, #left4dead2 #l4d2zwykopem, #csgo, #tibia, #dota2, #wot, #teamfortress2, #warthunder, #agario szuka kogoś do gry, czy tsa'a, to #ts3msurmanet zaprasza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mirkogs
m.....r - ! Adres: ts3.msurma.net

Na Waszą prośbę serwer ts3 został nieco zmienion...

źródło: comment_91oUyjZdfQbAi9fdpzo5aBxQT2gfgHrL.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pitu-pr: jest możliwość pobrania aktualnej rangi z konta steam przez jakieś api nie dodając tego konta do znajomych?
Plus trzeba by rozwiązać problem z weryfikacją przy tych którzy podają linki nie do swoich kont steam. Ogólnie pewnie to nie wypali.

@moreover: Gratuluję :) ts od dawna potrzebował szeryfa, który zaprowadzi tu głównie logiczny, nie tylko estetyczny porządek
  • Odpowiedz
@JBFC: Bot musi dodać do znajomych na chwile i gracz musi mieć uruchomioną grę aby dało się pobrać. Valve nie udostępnia w api dostępu informacji takich jak ranga.
@moreover: Tak z gry

Ja użyłem do napisania tego node-steam, mam stronę do ts i user się rejestruje tam aby zarządzać swoimi kanałami + może podać konto steam i pobrać rangę.
  • Odpowiedz