Wpis z mikrobloga

#silownia #mikrokoksy #tylesiezmeczyc

Właśnie wróciłem z siłowni. Dzisiaj plecy i triceps. Miałem ochotę się skatować i tak też uczyniłem. Zaraz potreningówka, czyli pierś z kurczaka, ryż i marchewka z groszkiem. Przed treningiem było to samo. Zadziwiające jak bardzo warzywa mogą urozmaicić posiłek. Dużo smaczniejsza opcja niż suchy ryż z kurą. Między tym posiłkiem a kolacją banan i pomarańcza.

Jutro bieganie, a w czwartek w południe basen, a po południu mój ulubiony leg day. Jak tam u Was?
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ktoszpolnocy: Ja to już tak mam, że jak się za coś zabieram to na całego. Dlatego może moje wpisy są takie a nie inne. Podejrzewam, że wiele ludzi trenuje dużo ciężej, ale nie opisuje tego tak jak ja i @Lanza. A ja lubię się tym dzielić, bo zawsze ktoś mi coś podpowie, skrytykuje, a cenię sobie takie opinie. (:
  • Odpowiedz
ja kiepsko, coś mnie dopadło, jestem osłabiony i miałem gorączkę, więc szykuje mi się pauza. w sumie prawie 2 tyg. bo w piątek wyjeżdżam... więc 0 diety i treningów. Ale chyba przyda mi się odpoczynek od rygoru - zwłaszcza dietowego. Treningi to czysta przyjemność, ale stanie przy garach nieraz do późnej nocy - już mniej ;-)
  • Odpowiedz