Wpis z mikrobloga

#silownia #mikrokoksy #tylesiezmeczyc

Właśnie wróciłem z siłowni. Dzisiaj plecy i triceps. Miałem ochotę się skatować i tak też uczyniłem. Zaraz potreningówka, czyli pierś z kurczaka, ryż i marchewka z groszkiem. Przed treningiem było to samo. Zadziwiające jak bardzo warzywa mogą urozmaicić posiłek. Dużo smaczniejsza opcja niż suchy ryż z kurą. Między tym posiłkiem a kolacją banan i pomarańcza.

Jutro bieganie, a w czwartek w południe basen, a po południu mój ulubiony leg day. Jak tam u Was?
  • 22
@severian: ja dziś na siłowni za dużo nie będę "szalał" tylko tak, żeby porozciągać mięśnie, jutro wezmę sobie jakieś obciążenie (i bez biegania potem). Zdecydowanie lepiej mi się biega jak się najpierw dobrze porozgrzewam i porozciągam różne partie ciała :)
@severian: Ja teraz zmieniłem sposób ćwiczenia, zajmuję się trenowaniem siły względnej do wagi ciała :) Kiedyś potrafiłem dźwignąć jakieś 210% własnej masy ciała, a lekki nie jestem. Mięśnie siłę miały, ale nie wiadomo jak z ich wytrzymałością (oraz wytrzymałością ścięgien i stawów), dlatego się trochę przestraszyłem i odpuściłem takie rekordy dla zdrowia.
@ktoszpolnocy: Studiuję. Do tego siłownię mam u sąsiada, więc nie tracę czasu na dojazdy. Wygospodarować 1,5h na siłkę trzy razy w tygodniu i 30min na bieganie w kolejne dwa dni to nie aż tak dużo. Basen mam co tydzień w ramach wfu z uczelni. Normalne treningi z trenerem. To tyle.

@fenis: Czasem urozmaicam innym mięsiwem, ale głównie jadę na kurczaku. Nie zbrzydł mi jeszcze. (;
@ktoszpolnocy: Pracuje/Kobieta/Silownia - tyle głównie robię na co dzień. Na siłowni łącznie z dojazdem, wyszykowaniem się przed i po schodzi mi 2.5h jakoś więc wygospodarować tyle czasu co drugi dzień to nie problem :) Do tego dochodzą aeroby ale to w domu więc tak czy siak siedząc w nim mogę pokręcić na rowerku :P

@severian: @fenis: @mactrix: ja też bazuje głównie na kurczaku, od przeszło 3tyg jem go
@Lanza: no chyba, że tak. Ale jak się tak czyta czasem te wasze relacje, to odnoszę takie wrażenie, że wy nic innego nie robicie :D

A co do kurczak + ryż. Mi się ostatnio już przejada ten zestaw, a jem go góra 4x w tygodniu. Kurczaka robię w jajku, kiedyś jadłem w panierce z bułki tartej, więc teraz jest ok. Ale czysty ryż coraz mniej mi zaczyna smakować. Chyba muszę zacząć
@ktoszpolnocy: ja mam całą szafę przypraw do kurczaka więc jego smak jest bardzo różnorodny :) w skali 8dni na to wszystko poświęcam jakieś 15-16h więc nie ma tragedii :) Jeszcze co do kurczaka to warzywa też potrafią zrobić robotę i zmienić smak całego dania :)