Wpis z mikrobloga

Mirki i #januszebiznesu z #allegro, jeżeli już coś sprowadzicie i chcecie to upłynnić, czesto nielegalnie, to nie musicie zaniżac cen o polowe. Wierzcie mi, że jak coś kosztuje 80zl dopóki Was nie było, to nie musicie tego wystawiać za 50zl, spokojnie sprzedacie wystawiając za tę samą cene co inni sprzedawcy. Raz że zarobicie więcej bo wszystkim na tym zależy a dwa nie narazicie się na donosy wkurzonej konkurencji. Przemyślcie to bo widzę, że zaczyna się na Allegro januszowanie śmieciami z #jd i zanizanie cen co jest niepotrzebne, szczególnie że idą świeta i będzie można ceny podniesc. Więc apeluje do nowych sprzedawcow, trzymajcie poziom.
  • 118
@juby0001: tak ale ceny zaniżają wyłącznie początkujący, często z kont prywatnych, osobiście mam zamiar takich sprzedawców zgłaszać do odpowiednich organów. Stali sprzedawcy wiedzą, że towar się sprzeda bez ingerencji w konkurencje.
jeżeli już coś sprowadzicie i chcecie to upłynnić, czesto nielegalnie


@TheArt:

A Ty niby sprowadziles towar legalnie? Jasne :D

to nie musicie zaniżac cen o polowe. Wierzcie mi, że jak coś kosztuje 80zl dopóki Was nie było, to nie musicie tego wystawiać za 50zl, spokojnie sprzedacie wystawiając za tę samą cene co inni sprzedawcy.


@TheArt:

Nie sprzedadza. A przynajmniej nie szybko. Na allegro jest mniej wiecej staly popyt na dane
@TheArt: lol , a jak wystawie towar od 1zł na aukcje i ktos wylicytuje za 8 zł to też mnie zgłosisz że sprzedałam za tanio ? Teraz normalnie boje sie sprzedawac cos na Allegro wiedzac ze grasuje konfident :) Oby Ciebie ktos zgłosil do skarbówki i sprawdziło sie powiedzenie " chytry traci dwa razy"