Wpis z mikrobloga

Doszedłem do wniosku, że gdybym jakimś cudem znalazł #rozowypasek to i tak by do niczego nie doszło. Boje się seksów. Nie myślę nawet i nie jestem w stanie sobie wyobrazić że mam to robić nawet wstydzę się o tym rozmawiać. Z tymi wszystkimi dziewczynami z którymi spotkałem się czy przez #tinder czy zaadoptujfaceta nawet słowa nie wspomniałem o seksach. Podczas spotkania nie myślałem nawet o tym, że lądujemy razem w łóżku bo to dla mnie kompletna abstrakcja. Nie zaczynam takich tematów też z tego względu, że pomyślą sobię, że jestem jakiś niewyżyty zbok i zależy mi tylko na jednym żeby je zbałamucić i zostawić a one będą cierpieć. Boję się, że coś nie wyjdzie i będzie śmiech i wyrzuty sumienia przez długi czas. Czasami też mi szkoda tracić tego co trzymam już 25 lat, takie przyzwyczajenie. Nawet fapać mi się nie chcę, chyba mam zerowe libido. Czy jest dla mnie jakiś ratunek ?

#tfwnogf #stulejacontent #seks #przegryw
  • 111
@Bambro:

przykro mi ale słabych facetów mało kto lubi, nie chodzi tutaj nawet o laski ale o innych facetów. I nie mówię tutaj wcale o sile fizycznej, ale jak się będziesz nad sobą użalał to zapomnij o jakimkolwiek szacunku, ludzie Cię po prostu zleją.


W Polsce bonusowo naplują i osikają. Taka szerokość geograficzna.

Dlatego musisz wziąć się w garść, iść do lekarza, przebadać się czy to nie jest żadna choroba, zmienić
@Kimchi: No już przełamywalem te bariery i nadal nic, olewały po 1 spotkaniu.
@Bambro: Nie romantycznym, ale słyszy sie wszedzie ze one tak od razu nie zrobia tego z kimś tylko potrzebuja czasu. Jak chce sie nawiazac normalna relacje to wszystko leci po kolei a nie od razu do lozka. Czasami jak spotykalem miłe, ciche ułozone dziewczyny to nie wyobrazam sobie ze one moga to robic xD

@Allium_cepa: Raczej
@b4rnab4: No to po prostu nie zaiskrzylo, proste jak drut. Zapominasz i mowisz "next please". To tez nie ma byc tak ze Ty sprawiasz przyjemnosc kazdej lasce i tylko ona ma sie czuc dobrze. Za bardzo sie skupiasz na niej a nie na sobie. Nie bylo chemii i tyle.
@Kimchi: W tym roku spotkalem sie z prawie 10 i wszystko to samo. Takie coś demotywuje bardzo xD Chyba powinienem sobie odpuscic. Skoro w takim wieku 0 doświadczeń to z roku na rok bedzie coraz gorzej. Ja nie wiem jak mam sie zachować, co mam gadać itp
A czemu musisz? Zawsze można znaleźć se jakieś hobby, znaczki, wędkarstwo albo alkohol. nie każdy musi zostać samcem alfa. Niezdarność w ''tych sprawach'' to przecież nie koniec świata. Jeśli gość pracuje i/lub jakoś se radzi, to może jakoś se żyć.


@akwen: wiesz, są ludzie którym się dobrze tak żyje, ale jest to zdecydowana mniejszość. Mówi się, że ktoś jest introwertykiem to nie potrzebuje innych ludzi, blablabla, ale to jest obłudne kłamstwo,
@Bambro: Ale jak szukam normalnej dziewczyny do normalnej relacji to jak mam zrobić ? Ze takie rzeczy dopiero po jakimś czasie znajomości a nie od razu ?

@Mysiunia_: Od 10 roku życia mieszkam z dziadkami więc nie wychowywali. Tata próbował mnie zrobić meskim ale odpuścił sobie późnej xD
@b4rnab4: Taktyk


W sumie mam podobny poziom #!$%@? xd w tym, ze ja lvl 18 już poruchalem (obecnie lvl 20), ale caly zwiazek to było bagno, ostatecznie uswiadomilem sobie, ze ten roz nie dosc, ze mi niszczyl psyche to mnie nie krecil i mam jakis uraz do seksu xD w ogole moj ex zwiazek to byl guwniakowy kabaret i gdy teraz kroi sie cos grubszego to nie wiem co mam robic
Ale jak szukam normalnej dziewczyny do normalnej relacji to jak mam zrobić ? Ze takie rzeczy dopiero po jakimś czasie znajomości a nie od razu ?


@b4rnab4: ale że co, jak na pierwszej randce się prześpi to od razu nienormalna?

Poszukaj w zakonie, nie wiem, dla mnie to jest normalka że jak dwoje ludzi do siebie ciągnie to się to okazuje. Ale cnotek nie brakuje. Po prostu musisz szukać i nie
@b4rnab4: moim zdaniem powinieneś pójść do jakiegoś naprawdę dobrego specjalisty psychologa, to nie jest śmieszne, ani nie ma tu Twojej winy, po prostu jest coś nie tak, ale musiałbyś się dokopać do źródła problemu, a to nie jest tak łatwo znaleźć, ale wskazówka, że wychowywali Cię dziadkowie może wskazywać raczej na dzieciństwo.
opowiedz lepiej o tym jak Cię rodzice skrzywdzili.


@Mysiunia_: i tu właśnie masz przykładową reakcję kobiet, gdy facet ujawnia swoją słabość w ich obecności.

@b4rnab4 Facet , odpuść net, tu Ci nikt dobrze nie poradzi. Co najwyżej strolluje.

Jeśli chcesz coś zmienić idź do dobrego psychologa, a nie szarlatana. Znalezienie takowego nie będzie łatwe, dobierz se jakieś leki. Jak stan się poprawi, poszukaj se jakiegoś mentora w najbliższym otoczeniu. I próbuj
@Bambro: Jakoś nie wydaje mi się, że osoby z mojego otoczenia którzy mają dziewczyny od razu to zrobili na 1 spotkaniu. Ja mam wrażenie, że trzeba się troche poznać żeby sie oswoić z drugą osoba. Boję się, że coś nie wyjdzie jak trzeba i jeszcze bardziej sie zrażę.
@Mysiunia_: Możliwe, bo w dzieciństwie raczej nie miałem znajomych, siedziałem w domu i byłem bardzo nieśmiały. Babka ma ból dupy jak wróce
@Kimchi: Mój kolega kuc powiedzial raz tak. Pierw przyjaźń później związek. Nigdy nie miał dziewczyny i dwa lata temu poznał feministke 2/10 z partii razem która wzieła go na gówniaka, ślub i od tamtej pory zabrania mu wychodzić z domu do kolegów. Gdy któryś z jego kumpli napisze/zadzwoni do niego ona od razu interweniuje, że wtrajaca sie w sprawy rodzinne i banuje na fb xD
@deroo:

Jak do niego pójdziesz i powiesz, że nie chodzi o chorobę weneryczną tylko spadek popędu płciowego to się jeszcze ucieszy. Zrobią Ci badanie krwi i będą wiedzieli w czym problem.


Magiczne badanie krwi uniwersalnym narzędziem diagnostycznym umożliwiającym zdiagnozowanie wszelakich schorzeń od zapalenia jądra, po zaburzenia afektywne dwubiegunowe.
To jest aż tak proste.

A równie dobrze mogą zbadać krew i #!$%@? w niej zobaczyć, bo przyczyna leży gdzie indziej.

@b4rnab4:
@b4rnab4: Ale Ty piszesz również o ogólnych trudnościach w życiu, nie tylko o seksie.
Zresztą, nie zależy Ci na poznaniu przyczyny? Czy są to kwestie medyczne, czy może to genofobia, czy np. aseksualizm? Różnie może być.
Skoro zwracasz się z takim pytaniem do społeczności, to być może nie do końca Ci to wszystko pasuje. A jeżeli tak jest w istocie, warto popracować albo nad wyleczeniem danego stanu, albo akceptacją.

A kolejną
@b4rnab4:

Ale czy warto ? Nie wiem co da mi ruchanie sie z laskami, a skonczyc z gówniakiem jak kolega kuc nie chce :)


Gówniak, który będzie miał podobne problemy co Ty ani sam nie będzie szczęśliwy, ani Ciebie nie uszczęśliwi na stare lata

@avruk skoro go to boli, to nie jest. Gdyby był asem, to w ogóle nie postrzegałby kobiet jako ew. obiekt do stworzenia związku czy zabawienia się w
@akwen: @avruk: @Slonx: Jak juz mówiłem, nie umiem forsować tego od razu wolę poczekać i przejść przez wszystkie etapy znajomości a nie jak desperat jakiś xD Niestety umiem nawiazywac zadnych relacji wiec nie wiem jak to dziala w rzeczywitości
@avruk: Nie romantyczną ale dziwnie by mi było robić takie rzeczy z nowa poznaną osoba jak jeszcze jej tak nie znam i nie jestem oswojony. Co, na pierwszym spotkaniu mam pchać łape do majtek i gadać sprośne rzeczy ? xD
@b4rnab4: zacznij uprawiać sport, obojętnie jaki to będziesz miał większe libido i zadbaj o miskę, jedz więcej mięcha i warzyw, zobaczysz jak Ci libido skoczy. Większe libido, większa motywacja do zdobywania lasek.
ale powiem Ci coś - kobieta już w ciągu 5 minut wie, czy chce się z Tobą bzykać czy nie.


@Bambro: W życiu, to jest efekt halo a to są sekundy po tym jak zwrócisz na siebie jej uwagę. 5 minut to zdecydowanie za dużo.
@b4rnab4: Najdłuższy związek to ten z samym sobą. Jeżeli chcesz być szczęśliwy to zrób badania, tylko po to, abyś był pewny, że wszystko ok. O siebie musisz dbać najbardziej. Jeśli ty będziesz szczęśliwy to będziesz się tym uczuciem dzielić.
@Kimchi: dokładnie, dobra chemia to podstawa. Aha no i nie za dużo co by locha sie nie jorgneła. No chyba ze trafiasz na ten typ laski ( wiesz o ktora mi chodzi ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to z bomby jej proponujesz czy by jakiego Perwolu z tobą nie #!$%@?ła, jak sie skusi to masz ją w garści (ʘʘ)