Wpis z mikrobloga

Doszedłem do wniosku, że gdybym jakimś cudem znalazł #rozowypasek to i tak by do niczego nie doszło. Boje się seksów. Nie myślę nawet i nie jestem w stanie sobie wyobrazić że mam to robić nawet wstydzę się o tym rozmawiać. Z tymi wszystkimi dziewczynami z którymi spotkałem się czy przez #tinder czy zaadoptujfaceta nawet słowa nie wspomniałem o seksach. Podczas spotkania nie myślałem nawet o tym, że lądujemy razem w łóżku bo to dla mnie kompletna abstrakcja. Nie zaczynam takich tematów też z tego względu, że pomyślą sobię, że jestem jakiś niewyżyty zbok i zależy mi tylko na jednym żeby je zbałamucić i zostawić a one będą cierpieć. Boję się, że coś nie wyjdzie i będzie śmiech i wyrzuty sumienia przez długi czas. Czasami też mi szkoda tracić tego co trzymam już 25 lat, takie przyzwyczajenie. Nawet fapać mi się nie chcę, chyba mam zerowe libido. Czy jest dla mnie jakiś ratunek ?

#tfwnogf #stulejacontent #s--s #przegryw
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@b4rnab4: To mało testosteronu możesz mieć, stąd takie żałosne libido, ogarnij lekarza, lepiej opisać swoje problemy osobie kompetentnej i cieszyć się ruchaniem za młodu, niż obudzić się po 40 z ręką w majtkach.
  • Odpowiedz
@b4rnab4: jakich dziwnych lekow, dostaniesz hormony po prostu...

Poza tym to idz na silke, ciezki trening uwalnia duzo testosteronu (no i fapaj jak najmniej, ale z tym po tym co piszesz chyba nie bedzie problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) - i tylko nie mow mi ze boisz sie tez isc na silke, bo sie beda koksy z ciebie smiac)
  • Odpowiedz
@Kimchi: Ja generalnie się wszystkiego boje, nie lubię odrzucenia i nowych sytuacji. Z tą siłką to masz rację, pewnie bym nie wiedział co robić. Prawa jazdy też bym się bał itp
  • Odpowiedz
@b4rnab4: Jesteś wymierającym gatunkiem normalnych ludzi. Ludzie będą chcieli Ci wmówić, ze z tobą jest coś nie tak a prawda jest zupełnie inna. Powodzenia w postanowieniu!
  • Odpowiedz