Wpis z mikrobloga

Mirki, pomóżcie. Minął miesiąc studiów, a ja nadal jestem zupełnie sam. Jest w mojej grupie jedna dziewczyna, która mi się podoba (przede wszystkim ze względu na błyskotliwość i poczucie humoru, a nie wygląd, ale mniejsza o to). Tyle że nie mogę z nią nawiązać kontaktu, bo ona już sobie znalazła przyjaciółkę, z którą rozmawia cały czas. I zastanawiam się, co robić:
- nadal próbować do niej od czasu do czasu miło zagadywać, co w sumie na razie gówno daje, ale może kiedyś przyniesie jakiś efekt
- zaprosić ją do kina, co jest olbrzymim ryzykiem, bo jeśli odmówi, to będzie załamanie, ostateczna rozpacz, i utrata nadziei, że kiedykolwiek uda mi się wyjść z piekła samotności.

Mirko, wybierz za mnie. Jeśli doradzicie drugą opcję, to mogę zdać relację, jak mi poszło.
#depresja #feels #samotnosc #studia #tfwnogf
smutnazabapng - Mirki, pomóżcie. Minął miesiąc studiów, a ja nadal jestem zupełnie sa...

źródło: comment_OMiklr6WhLIam30xBeXuUjVJgsz4Gx05.jpg

Pobierz
  • 51
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: @ladyus: @smutnazabapng Czy tylko ja uważam że takie zagadywanie "że niby coś się chce", tylko po to aby nawiązać kontakt jest bez sensu? Przecież to najprostsza droga do friendzona. Dziewczyna od razu powinna wiedzieć że się tobie podoba... nawet zaryzykuje że zagadywanie "spokojnie i powoli" powoduje że ona wie że się tobie podoba, ale dowiaduje się tego w nie taki sposób w jaki by chciała, poza tym to powolna
@smutnazabapng: Teraz jak to czytam to mogło zabrzmieć jajkbym miał 30 lat, a do tego mi jeszcze sporo brakuje xd. W każdym razie wiem doskonale co czujesz, powiem ci że jak się wkręcisz w rytm praca - nauka to nawet nie jest tak źle. Idzie się przyzwyczaić. Najciekawiej będzię jak wszyscy znajomi będą kogoś mieć, wtedy to dopiero jest feels.
Tylko ta jedna ujęła mnie swoją błyskotliwością i... hm... pewnym podobieństwem do mnie.


@smutnazabapng: Podobieństwo to brak jaj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Strach przed odrzuceniem jest gorszy od samego odrzucenia.

@Nightshade: Popieram, branie laski z grupy to zły pomysł. Jednak serce nie sługa.. czy coś.
@smutnazabapng: polecam się wkręcić w grono przyjaciółek, ogólne profity
- jak Ci wpadną na chatę niby robić projekt to narobią Ci syfu w pokoju, zeżrą kromki i wypiją herbatę
- pobawią się z psem
- ogarną Ci spotkanie z różowym
- czasem cósik doradzą w kwestii różowych

Ogólnie profit, poletzam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
hm... pewnym podobieństwem do mnie.

@smutnazabapng: Jeśli masz na myśli to, że wydaje ci się że to żeńska wersja stulei to masz rację - wydaje ci się. Nie ma żeńskich wersji stulei. Nawet najbardziej #!$%@? dziewczyna może znaleźć sobie dynamicznego Sebastiana, natomiast #!$%@? facet (bez urazy) nie znajdzie sobie atrakcyjnej Karyny.
Dlatego jeśli myślisz, że taka spokojna i grzeczna dziewczyna tylko czeka na spokojnego i grzecznego chłopaka (w domyśle: ciebie) to
@smutnazabapng: Masz na to 3 lata. Jak chciałam wyrwać jednego typa na studiach dawno temu też najpierw nie udawało nam się złapać kontaktu bo on dla odmiany lubił być sam i tylko czasami rzucił jakiś cyniczny tekst.
W sesji poprawkowej poprosił mnie o pomoc z fizyki, ja jego z grafiki i jakoś tak zaczęliśmy się spotykać. Potem się okazało, że jest #!$%@? i kolejny rok spędziłam na unikaniu go ale może