Wpis z mikrobloga

Mirki, pomóżcie. Minął miesiąc studiów, a ja nadal jestem zupełnie sam. Jest w mojej grupie jedna dziewczyna, która mi się podoba (przede wszystkim ze względu na błyskotliwość i poczucie humoru, a nie wygląd, ale mniejsza o to). Tyle że nie mogę z nią nawiązać kontaktu, bo ona już sobie znalazła przyjaciółkę, z którą rozmawia cały czas. I zastanawiam się, co robić:
- nadal próbować do niej od czasu do czasu miło zagadywać, co w sumie na razie gówno daje, ale może kiedyś przyniesie jakiś efekt
- zaprosić ją do kina, co jest olbrzymim ryzykiem, bo jeśli odmówi, to będzie załamanie, ostateczna rozpacz, i utrata nadziei, że kiedykolwiek uda mi się wyjść z piekła samotności.

Mirko, wybierz za mnie. Jeśli doradzicie drugą opcję, to mogę zdać relację, jak mi poszło.
#depresja #feels #samotnosc #studia #tfwnogf
smutnazabapng - Mirki, pomóżcie. Minął miesiąc studiów, a ja nadal jestem zupełnie sa...

źródło: comment_OMiklr6WhLIam30xBeXuUjVJgsz4Gx05.jpg

Pobierz
  • 51
@smutnazabapng: Związki w grupie nie wychodzą. Lepiej przyczaj dzierlatki w innych grupach i atakuj. Zapisz się do jakiegoś koła, sekcji czy czegoś podobnego (ścianka wspinaczkowa, klub dyskusyjny itp.) i tam może kogoś poznasz o podobnych zainteresowaniach. A najlepiej zorganizuj integracyjną wycieczkę w góry, zimą przy ognisku z butelką wina lody najłatwiej pękają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@smutnazabapng: Nie szukaj partnera w swojej grupie na studiach czy w pracy. To bardzo ważna zasada, bo jak cokolwiek pójdzie nie tak - od dostania kosza do zerwania związku - to masz trochę #!$%@?:
- widujesz ją codziennie przez kilka lat
- musisz z nią współpracować jeszcze przez kilka lat
- jest ryzyko, że ktoś postanowi bronić jej honoru - psycholi i stulejarzy nie brakuje
Nawet w przypadku sukcesu, przebywanie z
@smutnazabapng: Cumplu - tego kwiatu jest pół światu , jak nie ta to inna. Jak dziewuszka wyczuje desperacje to ucieknie. Musisz być jak jastrząb - przyczaić się, krążyć, krążyć i zaatakować w najmniej spodziewanym momencie( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡º ͜ʖ͡º)