Wpis z mikrobloga

Mircoki, wytłumaczyć się muszę! :)

Ostatnio nie działa stream z lotopałankami. Jest ku temu prosta przyczyna - laptop, który teraz działa na streamowanie ma prawdopodobnie walniętą ładowarkę, przez co wywalało mi korki. Nawet, jak ładowarka była podłączona sama, jedyna pod 16a, to wywalało, razem z bezpiecznikiem głównym, w piwnicy w loku ;D W związku z tym tydzień temu nie miałam w ogóle prądu w weekend w pracy, wywalało ciągle korki, mimo przepinania różnych rzeczy i bla bla bla długo by pisać.

@abramek kombinuje jakiegoś nowego komputera, więc niedługo będzie działało wszystko znowu w lepszej jakości (mocniejszy laptop, więc lepsza transmisja).

W związk z brakiem prądu ostatnio - padł mi inkubator, przez co jajka w środku miały zmianę temperatury do 22 stopni jakoś. Panika mocna, bo mogłam stracić małe agamy karłowate, ale dzisiaj cud się stał (serio cud! :D) i maluszki powyłaziły z jajek, 12 dni przed terminem! 13 maleństw już wyszło, jeszcze 4 jajka do wyklucia i 8 w inkubatorze na kolejny termin ;) Maleństwa są najmniejszymi jaszczurkami, jakie kiedykolwiek miałam. Największe ma ok 5 cm z ogonkiem ;D

Tak wyglądały z pojemniczku
Takie niuni
I sztuk dwie
Tak bardzo bardzo musi uciec!

Ogólnie - mocne agresory, jak tylko paluchy widzą, to rzucają się z otwartą paszczką i gryzą ;D przyczepiają się do palca, jak klamerka i nie chcą puścić cwane bestyje ;D

W każdym razie - kryzys zażegnany, niedługo będzie wszystko działało pięknie i wspaniale ;)

Fanpage - Strona - Allegro

#gadzibastion #wykopowypupil #lotopalanka #lotka #agama #agamy #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin

Na spamlistę można zapisać się Tutaj
Khaleesi - Mircoki, wytłumaczyć się muszę! :)

Ostatnio nie działa stream z lotopał...

źródło: comment_z8ZpRdbNepnVMgoo3EZzuB3JRjjzbetJ.jpg

Pobierz
  • 41
@catmeat: jak na razie karłowate wyszły 13/24 szt, kameleony siedzą w jajkach jeszcze kilka miesięcy, więc trudno powiedzieć ;)

@sambarumba: przezajebiste ;D tak małe i delikatne, że bałam się, ze je zmiażdżę, jak przekładałam do terrarium;D

@krecikBMC: max ok 30 cm, więc bardzo niewielkie i zawsze wygląda, jak młoda agama ;D