Wpis z mikrobloga

1. Usłysz od różowej "Widziałam na necie taki wpis, chłopak dał dziewczynie bukiet zawierający jedną sztuczną różę i powiedział, że odejdzie od niej, gdy ostatni kwiat z bukietu zwiędnie".
2. Następnego dnia wybierz się do kwiaciarni, w międzyczasie dzwoni różowa i dostaje orgazmu, gdy słyszy w jakim miejscu się znajdujesz.
3. Wieczorem tego samego dnia wręcz jej bukiet sztucznych kwiatów mówiąc "Dostaniesz następny, gdy ten zwiędnie".
4. Miej ciche dni od tygodnia.
5. Od siedmiu dni lej Orków po mordach w Górniczej Dolinie bez brzęczenia różowej za uchem, czuj dobrze człowiek.
6. PROFIT

#coolstory #truestory #zwiazki #gothic #rozowepaski
Psychopathy_Red - 1. Usłysz od różowej "Widziałam na necie taki wpis, chłopak dał dzi...

źródło: comment_kg0l3HnV5BnW2Q3q4Qw9Pm2wm0bJ8Uac.jpg

Pobierz
  • 23
@Psychopathy_Red: Ja miałem coś podobnego w minioną niedzielę. Różowa się #!$%@?ła bo nie dogadaliśmy któryś raz z rzędu jednej rzeczy i tak się rozemocjonowała że nie pozwoliła mi naprawić błędu (bo rację miała). To wiedząc że w takiej sytuacji wchodzenie jej w drogę nie będzie mieć większego sensu, obgrałem sobie porządnie parę plansz w Popoulusie ( ͡° ͜ʖ ͡°)