Wpis z mikrobloga

@basiska: Pytanie nr 2. Czy to jest normalne, że facet ma ochotę raz na tydzień, czy to znaczy już, że coś mu w tej sferze nie leży, a raz na tydzień to mus, żeby się wyładować? Ja rozumiem, że czasami trudno o odpowiednią sytuację bo praca, studia, ale okazji zdarza się więcej a on średnio wykorzystuje co siódmą xddd Żeby nie było, że od razu lecę z tym na wykop, próbowałam go spytać o to, ale on odpowiada mgliście i niezrozumiale.

#seks #zwiazki
  • 32
@kod_rabatowy: nie ma stresów w pracy, po prostu ma pracę. I ja rozumiem zmęczenie i tak dalej, ale żeby on mnie chociaż czasem w tyłek klepnął w ciągu dnia, to bym uznała, że chce, ale nie ma siły, a tak to mi pozostawia wrażenie, że nie chce
@basiska: Skoro Twój facet ma obniżone libido względem Ciebie, to coś jest nie tak. Widzę że poczułaś się dotknięta. Niekoniecznie to jest problem w Tobie (ale może być), zbyt dużo stresu, problemy w pracy/studiach/z rodziną które nie dają mu spokoju. Aczkolwiek sądząc po tym co skierowałaś do mnie, sądzę że faktycznie podejrzewasz że problem leży po Twojej stronie.
@egoMojKolego: No i w tym właśnie problem, bo podkreślam: PYTAŁAM WPROST, BARDZIEJ SIĘ WPROST NIE DA i odpowiedź jest wymijająca, nijaka. Co można zrobić, żeby zniechęcić swojego faceta do normalnego różowego paska, który wszystko ma na miejscu i obok kłody nawet nie leżał?
@Zuler: Powiedz to moim znajomym 50 latkom, którzy nie potrafią wyjść z łóżka ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale rozumiem naukowy argument.
@egoMojKolego: Poza tym jeszcze dopowiadając, pasek wprost mówi, że go pociągam i, że bardzo lubi seksy ze mną, a potem 1 na tydzień, 1 na 1,5, 1 na 2....
@basiska: może wkradła się rutyna? Mnie osobiście tylko bardzo poważne problemy mogły sprawić, że traciłem ochotę na seks. Zazwyczaj sytuacja wygląda na odwrót kiedy to różowy nie potrafi powiedzieć czemu mu sie seksić nie chce.

Jeśli wiesz, że nie ma żadnych problemów w pracy, ze zdrowie itd... to moim zdaniem coś jest nie tak w waszym związku. Zainwestuje w jakąś seksowną bieliznę, zaskocz go. Jak nie zerwie z Ciebie fatałaszków to
@basiska: No wiesz zapracowany człowiek też nie ma tak ochory. Jak ja mam takie dni, że od wstania do pójścia spać #!$%@? to nawet nie myślę o tym. A podobno facet myśli o seksie 19 razy na dobę. Ściema.
@Zuler: W takim razie z artykułu wynika, że mój facet ma wysokie zapotrzebowanie na zastrzyk dopaminowy (czyt. potrzebuje karyny na boku bądź zastępstwo), bo wytworzyło mu się poczucie beznadziej i pułapki i amen, wyrok na związek xd