Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam niektórych facetów, już któryś jest fajny, interesujący, z ciekawym zajęciem itp. itd...
ALE TE ZĘBY
Potraficie wydać niemałą kasę na samochód, konsolę, gry czy inne bzdety, ale o zęby już zadbać nie możecie? Wiecie, że samo mycie przed snem nie wystarcza?
Albo żółte, albo obrzydliwie krzywe. #niebieskiepaski z ładnymi zębami to chyba dzisiaj ze świecą szukać. W czasach, gdzie stomatologia daje takie olbrzymie możliwości?
Masz krzywe zęby, albo uśmiech ze szparami jak automat monetowy? Załóż aparat i zrób coś z tym, jest to odrzucające i niezdrowe.
Masz żółte zęby? Zainwestuj w wybielanie.
Masz ubytki? Wiesz, że jak masz stan zapalny w buzi to zwyczajnie w świecie to czuć (a najgorszy już jest smród ropy). Osoby, które chodzą z podziurawionymi zębami chyba nie zdają sobie sprawy, jaki odór generują z ust.
Nie mówiąc o tym, że podczas np. pocałunku zarażasz tą paskudną próchnicą? Fuj.
A największą tragedią jest, jak koleś w okolicach 20-30 lat nie ma już jakichś zębów. Tragedia.

Facet z ładnymi i zadbanymi zębami to +100000 do atrakcyjności.

#gorzkiezale #logikarozowychpaskow #zeby #stomatologia #ortodoncja #wyglad
  • 194
  • Odpowiedz
@krulewna: ja w nastoletnich czasach nosiłem nocny aparat, pełno kasy na to poszło a i tak mam 3 zęby krzywo na dole. (,) Teraz chciałem się za to zabrać to dentysta mówi, że trzeba by było obie ósemki na dole usuwać bo miejsca inaczej nie ma. A znajoma rodziców sobie kiedyś usunęła za radą kogoś i nie może sobie wybaczyć, bo cały czas jakieś problemy teraz ma.
  • Odpowiedz
@krulewna: Ja pierdziele ale tu poszło siedlisko #!$%@?. Ktoś mówi że warto zadbać o swój wygląd to zaraz zlatują się lamusy i twierdzą że to nie prawda. Ehh... Żenujące.
Tak o zęby trzeba dbać, ale to że ktoś nie ma zębów lśniących jak czysta kartka, równych niczym wycięte od linijki to nie znaczy że nie dba o nie.

Przede wszystkim najważniejsza jest higiena jamy ustnej, zwyczajnie ma być czysto. Tyle to
  • Odpowiedz
@krulewna: Ja trochę się zgadzam, z zastrzeżeniem, że dotyczy to również niektórych kobiet (statystycznie jest ich pewnie mniej, bo dziewczynki od małego są tresowane do dbania o siebie, ale i takie istnieją). Przydałoby się chociaż myć dobrą pastą, wybielić można nawet w domu. Aparatu poza jakimiś wybitnie niestetycznymi przypadkami nie wymagam, bo to jednak dyskomfort, a zęby ponoć i tak prędzej czy później wracają do pierwotnego ułożenia.

Natomiast faktem jest, że
  • Odpowiedz
@krulewna: ja mam zęby jak szereg żołnierzy, co drugi padnij, co trzeci wystąp ale mam za to wiele innych zalet, których próżno szukać u pięknisiów z wybielanymi przeszczepami :)
  • Odpowiedz
  • 2
@krulewna:

Masz żółte zęby? Zainwestuj w wybielanie.


Kobieto, nie wiem czy wiesz, ale szkliwo jest z natury lekko żółtawe.
Żaden facet, ba, żadna normalna osoba nie będzie płacić za niszczenie sobie szkliwa - bo na tym polega każde skuteczne "wybielanie".
  • Odpowiedz
@krulewna: To nie dotyczy wszytkich mężczyzn...

Wydałem już na porcelanowe koronki 2500€, a to jeszcze nie koniec. Zazdroszczę ludziom, którzy nie mają ubytków...

Ps. Mam genetycznie żółtawe uzębienie. Nie oceniaj wszystkich po kolorze.
  • Odpowiedz
@AgniechaWykopuje: autorka postu ma rację.
Typowy facet odwiedza dentystę, gdy nie wytrzymuje już z bólem.

Ba - mam kumpla gorące ciacho 10/10 (w babskim postrzeganiu, ja nie gustuje w samcach), który chodzi dopiero gdy boli go kilka zębów....
  • Odpowiedz
Aparatu poza jakimiś wybitnie niestetycznymi przypadkami nie wymagam, bo to jednak dyskomfort, a zęby ponoć i tak prędzej czy później wracają do pierwotnego ułożenia.


@janeeyrie: Serio tak jest? Jakieś źródło?
  • Odpowiedz
@sunny-d: Rano dowiedzialam sie z obiektywnego zrodla, ze krulewna to troll. Pomijam fakt, ze wiekszosc kobiet i tak ma taki sposob myslenia jak ona. ; /

@SeismicShake Ale sam fakt, ze koles jest bogaty sprawia, ze moze przebierac w dziewczynach, wiec czemu mialby wziac akurat ja zamiast ladnej, swiezej, slodkiej i uroczej 19latki?
Smuci mnie, ze ani mezczyzni ani kobiety nie rozumieja, ze 100% tych drugich instynktownie leci na pieniadze ("bezpieczenstwo")
  • Odpowiedz
@JakisTakiNick: Niestety nie wiem, miałem tylko raz konsultację ortodontyczną, na której się o tym dowiedziałem.

Ale tak czy siak chyba warto to zamontować, jak już się ktoś decyduje na leczenie, bo to kupę kasy i bólu kosztuje i szkoda to zmarnować.
  • Odpowiedz