Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam niektórych facetów, już któryś jest fajny, interesujący, z ciekawym zajęciem itp. itd...
ALE TE ZĘBY
Potraficie wydać niemałą kasę na samochód, konsolę, gry czy inne bzdety, ale o zęby już zadbać nie możecie? Wiecie, że samo mycie przed snem nie wystarcza?
Albo żółte, albo obrzydliwie krzywe. #niebieskiepaski z ładnymi zębami to chyba dzisiaj ze świecą szukać. W czasach, gdzie stomatologia daje takie olbrzymie możliwości?
Masz krzywe zęby, albo uśmiech ze szparami jak automat monetowy? Załóż aparat i zrób coś z tym, jest to odrzucające i niezdrowe.
Masz żółte zęby? Zainwestuj w wybielanie.
Masz ubytki? Wiesz, że jak masz stan zapalny w buzi to zwyczajnie w świecie to czuć (a najgorszy już jest smród ropy). Osoby, które chodzą z podziurawionymi zębami chyba nie zdają sobie sprawy, jaki odór generują z ust.
Nie mówiąc o tym, że podczas np. pocałunku zarażasz tą paskudną próchnicą? Fuj.
A największą tragedią jest, jak koleś w okolicach 20-30 lat nie ma już jakichś zębów. Tragedia.

Facet z ładnymi i zadbanymi zębami to +100000 do atrakcyjności.

#gorzkiezale #logikarozowychpaskow #zeby #stomatologia #ortodoncja #wyglad
  • 194
  • Odpowiedz
@sunny-d: potrzebuję uczyć higieny? Ja #!$%@?ę, serio na wykopie tyle durnych i niewdzięcznych ludzi? Przydatne informacje o których masa osób nie wie, bo w życiu nie była u higienisty stomatologicznego który nauczyłby poprawnego mycia i jeszcze narzekanie? Bo się dowiedzą czegoś, bo może chociaż jedna osoba wprowadzi do swojego życia dobry nawyk? Ten naród jest paskudny, Ty jesteś paskudny. Wypad z mojego wpisu, brzydzę się takimi ludźmi.
  • Odpowiedz
@plejtZ0mbiaga002:

To jeszcze raz, zalozmy, ze poznajesz mezczyzne, ktory "potrafi na siebie zarobic i dobrze wyglada". Czym go zatrzymasz?


Prawdopodnie tym samym co on. Ogarnięte finansowo kobiety nie biorą sie za gołodupców*, to tylko faceci sa takimi frajerami :D
*bo tylko kobiety znają z pierwszej ręki jakim szczerym uczuciem się kieruje człowiek, który wchodzi w związek z osobą "zaradn$ą życiowo"
  • Odpowiedz
@Obstaw: 1000 zł to takie minimum. To jest wtedy "wybielanie domowe", gdzie technik robi Ci szynę do wybielania, pierwsze wybielanie zazwyczaj w gabinecie (ale to też zależy gdzie), następne już w domu w tejże szynie robisz sobie sam.
  • Odpowiedz
@Viserion: pewnie że dasz radę, a jaki efekt końcowy będzie fajny :) trzymam kciuki, sama nosiłam aparat więc znam ten ból, dosłownie i w przenośni. Ale to jedna z lepszych inwestycji w życiu.
  • Odpowiedz
10/10 to rzecz gustu, ale o zęby dbam i zdrowy i ładny uśmiech to dla mnie priorytet, więc stfu.


@krulewna: laska sobie może dbać o zęby i ustalać różne priorytety, ale i tak jak jest tępa jak but od lewej nogi to wiele jej nie pomoże. Tyle ode mnie
  • Odpowiedz