Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam niektórych facetów, już któryś jest fajny, interesujący, z ciekawym zajęciem itp. itd...
ALE TE ZĘBY
Potraficie wydać niemałą kasę na samochód, konsolę, gry czy inne bzdety, ale o zęby już zadbać nie możecie? Wiecie, że samo mycie przed snem nie wystarcza?
Albo żółte, albo obrzydliwie krzywe. #niebieskiepaski z ładnymi zębami to chyba dzisiaj ze świecą szukać. W czasach, gdzie stomatologia daje takie olbrzymie możliwości?
Masz krzywe zęby, albo uśmiech ze szparami jak automat monetowy? Załóż aparat i zrób coś z tym, jest to odrzucające i niezdrowe.
Masz żółte zęby? Zainwestuj w wybielanie.
Masz ubytki? Wiesz, że jak masz stan zapalny w buzi to zwyczajnie w świecie to czuć (a najgorszy już jest smród ropy). Osoby, które chodzą z podziurawionymi zębami chyba nie zdają sobie sprawy, jaki odór generują z ust.
Nie mówiąc o tym, że podczas np. pocałunku zarażasz tą paskudną próchnicą? Fuj.
A największą tragedią jest, jak koleś w okolicach 20-30 lat nie ma już jakichś zębów. Tragedia.

Facet z ładnymi i zadbanymi zębami to +100000 do atrakcyjności.

#gorzkiezale #logikarozowychpaskow #zeby #stomatologia #ortodoncja #wyglad
  • 194
  • Odpowiedz
@krulewna: powiem Ci że mam dokładnie JEDEN krzywy ząb i zupełnie nie opłaca mi się zakładać aparatu bo nie jest to wada która by mi przeszkadzała albo rzucała się w oczy. Co do koloru zębów to byłem u dentysty na usuwaniu kamienia raz bo myślałem że to coś pomoże. Niestety, taki mają odcień i żaden zabieg tego nie zmieni a kawy piję mało i nie palę. To nie jest kwestia na
  • Odpowiedz
Nick jak najbardziej na miejscu


@Ripper_roo:

Idź być królewną gdzieś indziej. Thx


@Lemartez: No, żesz #!$%@? co Wy #!$%@?. Mnie też odpycha od ludzi z popsutymi zębami, żeby nie było to sam mam zgryz krzywy jak #!$%@?, ale coś z tym robię. Kiedyś spotkałem laskę 10/10 w tramwaju wprawdzie lekko karyniastą, ale wspaniale zbudowaną (fajny cyc, zgradny zad, wcięcie w talii; opadające na ramiona delikatnie zakręcone strawberry-blond włosy i troszkę
  • Odpowiedz
@Cymes: ale co to ma do buty OP? O zęby dbać trzeba, a ten wpis imho to przykład prostactwa i buractwa. Zamiast przekazać informacje / opinię - zarzuty, wymagania, i #!$%@? księciu z bajki.

I tak z całkiem ważnego tematu rozkręciła się gównoburza.
  • Odpowiedz
@Lemartez: Coś mi się zdaje, że całkiem niedawno poleciała w ślinę z jakimś przystojnym księciem, ale z nieświeżym oddechem. No wiesz nie smak pozostał. Pewnie pisze na gorąco stąd ten ton. Ja pretensji nie mam, bo to #typowyrozowypasek wobec którego trzeba być wyrozumiałym.
  • Odpowiedz
@Cymes: Nigdy w życiu wyrazumiałości dla głupoty. Bo potem będzie tylko gorzej. No ale attetion-whore, plusy sa, gównoburza tez, i teraz zgrywanie meczennicy ZE JAK TO XXI WIEK A ONI NIE MYJO ZEBUF! POLAKI BIEDAKI CEBULAKI!
  • Odpowiedz
@plejtZ0mbiaga002:

Ale sam fakt, ze koles jest bogaty sprawia, ze moze przebierac w dziewczynach, wiec czemu mialby wziac akurat ja zamiast ladnej, swiezej, slodkiej i uroczej 19latki?


W sumie racja.

Smuci mnie, ze ani mezczyzni ani kobiety nie rozumieja, ze 100% tych drugich instynktownie leci na pieniadze ("bezpieczenstwo") i wyglad (geny). Niektore tylko lepiej udaja, ze tak nie jest.


Jeżeli różowy pasek pod avatarem faktycznie odwzwierciedla twoją płeć to w sumie
  • Odpowiedz
@SeismicShake: Jak sa jeszcze mlode i glupie, to chca przystojnego i meskiego. Kolo 30, jak juz nie sa w stanie dostac nawet seksu od takiego, wyglad przestaje miec znaczenie i szukaja bogatej cipci, ktora bedzie na nie wykladac pieniadze.
To "cos" to meskosc, ktorej nie potrafia zdefiniowac.
  • Odpowiedz
@plejtZ0mbiaga002: w większości przypadków racja.

To "cos" to meskosc, ktorej nie potrafia zdefiniowac.


To po prostu wygląd, a te "coś" to zazwyczaj słyszę tylko od dziewczyn, natomiast od facetów homoseksualistów jedynie słyszę hasła ładny/przystojny (oni to są faktycznie bezpośredni i to bez pytania). Dziewczyny jednak zawsze pytane czym się we mnie zainteresowały to oczywiście przez mój charakter (który jest niespecjalny bym powiedział), no po prostu aureolę mi nałożyć ;)
  • Odpowiedz
@krulewna: Mordy przecież nie wystawiam, więc nie widzę motywu w chwaleniu sie randomowej osobie, po prostu z innego punktu widzenia jak własnego nie mam opinii jakich mam. wiadomo że to argument na bazie anegdoty ale inne są jeszcze mniej wartościowe jak ktoś opowiada fanaberie bazując na innych ludziach, a nie swoich doświadczeniach
  • Odpowiedz
@krulewna: z tymi żółtymi zębami się zgadzam. Nie chodzi o to, że każdy ma chodzić z hoolywoodzkim białym uśmiechem, ale jak widzę człowieka, który ma żółte jak cytryna zęby i jeszcze na nich osad to wymiękam
  • Odpowiedz
Ci, ktorzy sie tutaj oburzaja i obrazaja, pewnie takze maja nieciekawe zeby ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale @krulewna - Twoj wpis powinien tyczyc sie takze kobiet. Widywalam juz rozne przypadki i nie wrzucalabym wszystkich mezczyzn do jednego wora, tylko bardziej odniosla sie do calego spoleczenstwa, ktore zdaje sie zaniedbywac te kwestie.
  • Odpowiedz
@krulewna: Każdy ma swoje priorytety. Ja ci mogę napisać, że śmiać mi się chce z takich panienek co myją zęby 5x dziennie, nitkowanie i inne sranie a tłuszcz się wam z leginsów wylewa a koszulka 38 pęka w szwach. Tak trudno zapisać się na siłownię i mieć dietę? Dziewczyny co mają więcej niż 10% BF są skreślone z góry.
  • Odpowiedz