Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam niektórych facetów, już któryś jest fajny, interesujący, z ciekawym zajęciem itp. itd...
ALE TE ZĘBY
Potraficie wydać niemałą kasę na samochód, konsolę, gry czy inne bzdety, ale o zęby już zadbać nie możecie? Wiecie, że samo mycie przed snem nie wystarcza?
Albo żółte, albo obrzydliwie krzywe. #niebieskiepaski z ładnymi zębami to chyba dzisiaj ze świecą szukać. W czasach, gdzie stomatologia daje takie olbrzymie możliwości?
Masz krzywe zęby, albo uśmiech ze szparami jak automat monetowy? Załóż aparat i zrób coś z tym, jest to odrzucające i niezdrowe.
Masz żółte zęby? Zainwestuj w wybielanie.
Masz ubytki? Wiesz, że jak masz stan zapalny w buzi to zwyczajnie w świecie to czuć (a najgorszy już jest smród ropy). Osoby, które chodzą z podziurawionymi zębami chyba nie zdają sobie sprawy, jaki odór generują z ust.
Nie mówiąc o tym, że podczas np. pocałunku zarażasz tą paskudną próchnicą? Fuj.
A największą tragedią jest, jak koleś w okolicach 20-30 lat nie ma już jakichś zębów. Tragedia.

Facet z ładnymi i zadbanymi zębami to +100000 do atrakcyjności.

#gorzkiezale #logikarozowychpaskow #zeby #stomatologia #ortodoncja #wyglad
  • 194
  • Odpowiedz
@krulewna: same here ile razy to spotkalam kolesi ktorzy byli 7/10 8/10 a tu sie #!$%@? usmiechaja i leca do 1/10 przez kazdy ząb w inną strone xD to jest straszne, przeciez już by lepiej wygladali z aparatem na zębach nawet w wieku 20+
  • Odpowiedz
@wiecejnizjednozwierze: moim zdaniem aparat u faceta to też plus do atrakcyjności, bo dla mnie to od razu sygnał że: dba o siebie, dba o swoje zdrowie, inwestuje w siebie i jednak jakoś te pieniądze wytrzasnął, co też świadczy o zaradności. Same plusy.
A dodając do tego fakt, że to tylko element przejściowy to tym bardziej nie rozumiem tego panikowania, że ohohoh, za stary/stara na aparat jestem.
  • Odpowiedz
@krulewna: no ja sobie zalozylam w wieku 20 lat wiec nie rozumiem podejscia eee już za pozno zostane z krzywymi zębami xD a już szczytem jest jak koles widac ze o siebie dba, ulozone wlosy, ladna cera, dobry strój a tu sie usmiecha i jeb caly efekt zniszczony xD
  • Odpowiedz
Większość młodych osób ma żółte zęby więc wychodzi na to że wszyscy są dla ciebie brzydcy


@Asterling: No chyba nie.

Wystarczy raz na pol roku udać się na czyszczenie kamienia ultradźwiękami i potem piaskowanie. Szybki, prosty i bezbolesny zabieg, który kosztuje w granicach ~150zł (pisze z pamięci, mogę się mylić, jednak na pewno jest to mniej niż dwie stówki).

Efekty są rewelacyjne i gołym okiem widać ogromną różnice.

A, i warto
  • Odpowiedz
@niemyslacy: dla siebie umyj chłopie XD
@frogfoot: z tego wpisu wyszedł mój całkiem spoko edukacyjny wpis, więc może ból dupy bólem dupy, ale ktoś wyniesie lekcję.
@noel_gallagher: Mnie to nitkowanie boli chyba najbardziej... nie ogarniam, serio, to jak umycie rąk po siku. Raz by przejechali nitką i zobaczyli, ile tego wyłazi (np. po myciu zębów, mimo, że nitkuje się przed oczywiście!) Ale tak dla eksperymentu. Może by to komuś
  • Odpowiedz
@krulewna: hmm w sumie masz rację. w drugą stronę to działa chyba nawet bardziej, nie kumam jak dziewczyna może mieć brzydkie zęby skoro to automatycznie ją skreśla, brak świadomości czy co
  • Odpowiedz