Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam niektórych facetów, już któryś jest fajny, interesujący, z ciekawym zajęciem itp. itd...
ALE TE ZĘBY
Potraficie wydać niemałą kasę na samochód, konsolę, gry czy inne bzdety, ale o zęby już zadbać nie możecie? Wiecie, że samo mycie przed snem nie wystarcza?
Albo żółte, albo obrzydliwie krzywe. #niebieskiepaski z ładnymi zębami to chyba dzisiaj ze świecą szukać. W czasach, gdzie stomatologia daje takie olbrzymie możliwości?
Masz krzywe zęby, albo uśmiech ze szparami jak automat monetowy? Załóż aparat i zrób coś z tym, jest to odrzucające i niezdrowe.
Masz żółte zęby? Zainwestuj w wybielanie.
Masz ubytki? Wiesz, że jak masz stan zapalny w buzi to zwyczajnie w świecie to czuć (a najgorszy już jest smród ropy). Osoby, które chodzą z podziurawionymi zębami chyba nie zdają sobie sprawy, jaki odór generują z ust.
Nie mówiąc o tym, że podczas np. pocałunku zarażasz tą paskudną próchnicą? Fuj.
A największą tragedią jest, jak koleś w okolicach 20-30 lat nie ma już jakichś zębów. Tragedia.

Facet z ładnymi i zadbanymi zębami to +100000 do atrakcyjności.

#gorzkiezale #logikarozowychpaskow #zeby #stomatologia #ortodoncja #wyglad
  • 194
  • Odpowiedz
@krulewna: przeczytałam kilkanaście komentarzy i naprawdę zrobiło mi się żal? tak, chyba żal, tych wszystkich osób które zhejtowały ten wpis. Nie chce mi się brać udziału w dyskusji, która i tak nie ma sensu wnioskując po poziomie powyższych komentarzy, ale uwierzcie, osoba średnio atrakcyjna, ale mająca piękny, zdrowy, zadbany uśmiech przykułaby moją uwagę na pewno bardziej niż osoba teoretycznie wysoce atrakcyjna, ale z zaniedbanymi zębami :) polecam spróbować :)
  • Odpowiedz
@krulewna: Mezczyzni, ktorzy sa naprawde przystojni, naprawde bogaci i zaradni i och i ach nie szukaja inteligentnej ani dobrze zarabiajacej ani tym bardziej roszczeniowej, a urode w kalkulacji "czy jest warta mojego zaangazowania" sa w stanie pominac. W ladnych, roszczeniowych dziewczynach moga przebierac, tylko po co im takie z meskimi cechami (pseudo-inteligentna i dobrze zarabiajaca)? Szukaja milych i cieplych dziewczyn, ktore beda dobrymi matkami dla ich dzieci w przeciwienstwie do dziewczyn
  • Odpowiedz
Masz ubytki? Wiesz, że jak masz stan zapalny w buzi to zwyczajnie w świecie to czuć (a najgorszy już jest smród ropy).


@krulewna: raz z niebieskim wzięliśmy na Bla Bla takiego typka, który jak się odezwał, to było czuć w całym aucie... ( ͡° ʖ̯ ͡°) całe szczęście prawie całą drogę z Wrocławia do Warszawy przejechaliśmy w milczeniu
  • Odpowiedz
@plejtZ0mbiaga002: ale do czego mam się odnosić? Próbujesz mi wcisnąć opis faceta, jakiego niby szukam, potem tworzysz historie, dlaczego taki wymyślony przez Ciebie miałby zechcieć lub nie zechcieć mnie, a potem piszesz analizę jaka jestem i nazywasz mnie dziewczyną słabej jakości mimo, że w życiu nie widziałaś mnie na oczy ani nie zamieniłaś ze mną słowa XD

A to wszystko pod wpisem... odnośnie brzydkich zębów :D Kobieto, o czym ja mam
  • Odpowiedz
@krulewna: > Nie ogarniam niektórych facetów, już któryś jest fajny, interesujący, z ciekawym zajęciem itp. itd...
ALE TE ZĘBY
Potraficie wydać niemałą kasę na samochód, konsolę, gry czy inne bzdety

Jak widzę kolesia, co pucuje swój samochód dzień w dzień, na który wydaje miesięcznie pewnie niezłą sumkę

10/10 to rzecz gustu, ale o zęby dbam i zdrowy i ładny uśmiech to dla mnie priorytet, więc stfu.

dba o siebie, dba o
  • Odpowiedz
@plejtZ0mbiaga002: mam swój hajs :D nie muszę na niego lecieć. A nieroba i pasożyta nie chcę, co w tym dziwnego?Czemu ja mam ciężko pracować a mój facet odcinać kupony? Wygląd jest istotny, facet musi mnie pociągać fizycznie, to też jakaś zbrodnia? Skoro sama dbam o siebie to wymagam tego od partnera.
Więc reasumując: nie lecę na wygląd i na hajs. Cenię, kiedy facet potrafi na siebie zarobić i kiedy dobrze wygląda.
  • Odpowiedz
@krulewna: > Więc reasumując: nie lecę na wygląd i na hajs. Cenię, kiedy facet potrafi na siebie zarobić i kiedy dobrze wygląda.

To, ze inaczej to nazwiesz niczego nie zmieni.
To jeszcze raz, zalozmy, ze poznajesz mezczyzne, ktory "potrafi na siebie zarobic i dobrze wyglada". Czym go zatrzymasz?
  • Odpowiedz
@plejtZ0mbiaga002: XD słuchaj, jesteśmy w internecie, wiem, ale nie będę zdradzać Ci moich tajników na temat "jak usidlić dobrą sztukę" i nie powiem Ci też, że należy użyć do tego knebla, chloroformu i kajdanek.

Nie do końca wiem do czego pijesz, albo inaczej, wiem, do czego pijesz, ale nie wiem jaki ma to związek z tematem :D Nie rozmawiamy tu o mnie i o tym, jaka jestem na żywo, poza internetami,
  • Odpowiedz
@plejtZ0mbiaga002: Ty to na serio sie przejmujesz? Ladna, inteligentna, usidla dobra sztuke... a potrzebuje uczyc anonimowych ludzi higieny i narzucac im wlasne "ja" ( ͡° ͜ʖ ͡°) cos Ci sie w tym nie zgadza? Mnie takze ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz