Wpis z mikrobloga

To, że cannabis uzależnia psychicznie i fizycznie jest już dawno potwierdzone.

@1DVS_BSTD: A potem linkujesz do:

Although physical addiction has not been proven

XD

O to, że uzależnia psychicznie się nie spieram.

Mam kilku przyjaciół, którzy rozwalili sobie życie przez codzienne palenie.

I kolejny który na podstawie 5 znajomych wyciąga daleko idące wnioski.
Mam ci poszukać pojedynczych ludzi jako "dowód" na to, że czekolada zabija motywację i niszczy serce? :D
@Ja_prawie_nie_klamie: wyciągam wnioski na podstawie własnych przeżyć i rozmów z ludźmi, którzy palili latami i opowiadali mi o swoich problemach (to nie jest 5 osób).

For years it was believed that marijuana could not be addictive and many people today still hold that belief to be true. Current research supports that marijuana is both physically addictive and psychologically addictive.


Link
@jezus_cameltoe: #smutnaprawda i #ciekawostki ? Chyba #czarnolisto
Największe #!$%@? jakie słyszałem
- nie uzależnia...#!$%@? prawda znam sporo osób co ich wykręca jak nie zapalą
-antydepresant ta akurat, nie wpłwa na depresje chyba że ktoś jest najarany to będzie wesoły
-nie odnotowano zgonów, wtf? Alkohol też mało ludzi zabija przecież ludzie ginący pod wpływem alkoholu się nie liczą tak jak nie liczycie ludzi którzy się naćpają i zginą
-zero ryzyka śmierci... ...
sam jaram dziennie, teraz jakoś nie palę 3 tyg i szczerze mówiąc nawet nie zauważyłem i nie rozumiem ludzi którzy #!$%@?ą że są uzależnieni od ganjii, fakt czasem trochę tęsknię za bania jaka the daje ale to nic wielkiego . BTW teraz mam co noc sny , od kad nie palę


@boyano: masz konto na wypoku od 2,6 lat, co oznacza, że co najmniej tyle czasu aktywnie korzystasz z internetu (ale