Wpis z mikrobloga

@Ja_prawie_nie_klamie: stary, mieszkam w bloku, narkotyki dla mnie nie są obce, bo od dziecka miałem z nimi styczność. Jak ktoś chce na osiedlu to dostanie od marihuany po jakieś amfetaminy i cięższe.
Znałem ludzi od podbazy, kiedy w gimnazjum/liceum zaczęli jarać to ich życie się pozmieniało i oni sami. Już po 2-3 latach było widać różnice, nie pogadałeś jak z człowiekiem, tylko jak z warzywem. Z ludzi, którzy myśleli zrobiło się
@Roszp: sam jaram dziennie, teraz jakoś nie palę 3 tyg i szczerze mówiąc nawet nie zauważyłem i nie rozumiem ludzi którzy #!$%@?ą że są uzależnieni od ganjii, fakt czasem trochę tęsknię za bania jaka the daje ale to nic wielkiego . BTW teraz mam co noc sny , od kad nie palę
@Ja_prawie_nie_klamie:
Marihuana negatywnie wpływa na motywacje niestety. Tak naprawdę mógłbyś co dzien jarać i pracowac w biedrze po kres swoich dni.
Uzależniać nie uzależnia. Psychicznie - jak wszystko. Fizycznie? 100% nie.
Na studiach miałem tak, że przez prawie dwa miesiące paliłem non stop (może pare dni z tego bylo 'wolnych'). Po czym ograniczenie jej do 1 razu w tygodniu nie sprawiło problemu. Były miesiące bez palenia i powód był jeden -
Marycha to takie same gówno jak alkohol. Te same skutki uboczne. Widział ktoś z was kumpla po latach palenia zielska? Mądrzejszy nie jest. Raczej takie osoby są otępiałe, powolne w myśleniu.


Kłamiesz. Alkohol jest w top 3 najgroźniejszych narkotyków świata pod każdym wzgledem, to po pierwsze. Po drugie - kumpel po latach palenia w normalnych ilościach będzie taką samą osobą jak był przed, przepalony mózg mają ludzie którzy palili duże ilości codziennie.
@MercedesBenizPolska:

znam ludzi ktorzy wala kilka browarow codziennie, raczej normalnie sie z nimi gada.


Raczej normalnie. Z moim kolegą który walił wódę i piwo praktycznie dzień w dzień stało się dokładnie to co z ludźmi, którzy palili zioło - jest otępiały, mniej inteligentny, i dłużej czasu zajmuje mu zebranie myśli. Różnica jest taka, że ludzie którzy piją alkohol po prostu lepiej się maskują z takimi spadkami, bo alkohol niszczy szare komórki,
@Ja_prawie_nie_klamie: Masz przestarzałe informacje, albo czerpiesz je z tego rodzaju obrazków z kwejka. To, że cannabis uzależnia psychicznie i fizycznie jest już dawno potwierdzone. Sam palę już prawie 15 lat, nie potrzebne mi źródła naukowe żeby to wiedzieć. Mam kilku przyjaciół, którzy rozwalili sobie życie przez codzienne palenie.

Poczytaj: Link1
Albo ze zwykłej wiki link2

To nie jest tak, że "uzależnia ale tak jak czekolada itd." to jest #!$%@?. THC to