Wpis z mikrobloga

Hej #rozowepaski macie jakieś "czerwone flagi", po zobaczeniu których wiecie już, że facet to tak naprawdę wciąż dzieciak i nie ma u was szans?
Moje:
1.Nie ma prawa jazdy.
2.W młodości nie uprawiał, żadnego sportu.
3.Nie ma nawet jednego dobrego przyjaciela.
4.Nigdy nie strzelał z broni palnej (paintball z kolegami od biedy ujdzie).
5.Woli słodką czekoladę od gorzkiej.
6.Nigdy nie pił alkoholu.
7.Nie zna żadnej restauracji, w której można zjeść obiad, a która nie serwuje fast foodów.
8.Mieszka z rodzicami.
9.Narzeka, kiedy standardowe polskie jedzenie jest przygotowane inaczej niż u jego mamy.
10.Codziennie pije napoje gazowane.
11.Nie potrafi ugotować kilku prostych potraw + 1 albo 2 "na specjalne okazje.
12.Nigdy nie pracował.
#zwiazki
  • 268
  • Odpowiedz
@kaspil: No ale byś podała zakres wiekowy. Bo inaczej taka lista wygląda dla dwudziestolatka a inaczej dla trzydziestolatka, np. w kwestii mieszkania z rodzicami czy pracy.
  • Odpowiedz
@UltimateCraving: Tak samo jak każdy może mieć swoje zdanie i je przedstawiać. Dla kogoś studia są gównem - ok, niech tak będzie, jego sprawa. Jakby wszyscy byli tacy sami to ten świat byłby zajebiście nudny.
  • Odpowiedz
@rskk: wierz mi, jest różnica między kimś, kto nie chce iść na studia, nie potrzebuje, ale też nic nie ma do kogoś, kto ma inny sposób na życie. Mi chodzi o takie podejście, gdzie ktoś swoje prywatne frustracje z powodu niższych możliwości czy ambicji wylewa na innych, jak dorastasz do radzenia sobie z tym, co masz w swoim życiu, to nie gardzisz innymi
  • Odpowiedz
@kaspil: niezły bait :) A jeśli to nie bait to matko bosko współczuję Mirkowi, który Cie poza kiedyś :) Obyś go tylko na dziecko nie złapała.Ja nie wiem skąd się biorą takie różowepaski, które maja swój dekalog Mirków. Rozumiem,że jak ktoś nie pracuje to jest to dziwne. Pracowitość to dobra cecha. Ale że nie ma przyjaciela lub prawa jazdy? Widze Cie za parę lat z dużą nadwagą, jedzącą lody pod kocem
  • Odpowiedz
@kaspil: facet ma być ogarnięty życiowo i inteligentny - no i ma wyglądać jak facet, czyli brak owłosienia na klacie i kończynach odpada. podobnie jak bardzo obcisłe spodnie czyt. rurki, wyfiokowane po parysku szaliczki itp.
  • Odpowiedz
@kaspil: Rozumiem, że prawo jazdy jest wyznacznikiem dojrzałości (także emocjonalnej), a lubienie słodyczy dowodem rozkapryszenia na poziomie pięciolatka? Jeżeli w ten sposób kategoryzujesz mężczyzn i dzielisz ich ze względu na takie pierdoły, to uwierz mi - szybko nie trafisz na swojego księcia, a nawet jeżeli się pojawi, to najprawdopodobniej będzie miał jakąś "zajebiście poważną skazę" w stylu jedzenia bobu a nie fasolki szparagowej.
  • Odpowiedz