Wpis z mikrobloga

To jak mirko widzimy się jutro w #gliwice na #wykoppiwo lub tylko jedno #piwo :)?

Start 17;30 17;30 17;30

O 21 jest Gliwice Light Art Festival - można wyskoczyć na chwilkę się przewietrzyć oraz zjeść na mieście kolację ;p :D

PS jak ktoś da radę do #zory się dostać to pojedziemy autem (@Stopa_Stefana, @faynie ) ( ͡º ͜ʖ͡º)

A teraz wołanie tylko tych co się wypowiadali :D
- @daray89 @arrent - jakaś decyzja?
- @nokio, @UowcaTroli coś się zmieniło?

- @areiks nie wróciłeś przypadkiem :P?
- @Polska4Ever - nie ma cię jeszcze w Gliwicach?
- @schrodingerscat @owcaa dalej macie pracę rozumiem?
- @Pasztetowa to 21 czy wcześniej dasz radę?
- @jzs44 @lizard_king @janek_kos @ANTYzboze @MasterSoundBlaster - przypomnienie :P

@yoreciv @kamikadz @wielkaa_glowa @jbfc - master was wołał :P

spam lista od @pawel_niki z bielka ;P
@matra @paranojka @Knightlord @Gronie @Borgon @dembski @Tavir @MAO_MI_ZOSTAO @rebul4 @farowy @Nerax123 @supernick @zoniu @Chulio @ksiak @kapuscianyleb @TheFuckingRoses @daray89 @Hapsik @btuned @kfasu @angela09 @anty-fronda @v00 @Zielony34 @Mia_Wallace @paul @Wickerie @kruko0 @Anekito, @FreshAle, @AdamZz, @Dorotabb, @fstab, @dzanek, @Bjornolf @Koszmar_zUo @Justyna712 @KierownikInternetu @chup @JajecznyKsieciu @Metaamphetamine @Cinkito

I moja spamlista z poprzedniego wpisu
@aleocotuchodzi: @Checollada: @rod3nt: @prokrastynacya: @Zydomasoneria: @WebSpider: @zpord:
Pobierz
źródło: comment_mB2URYFCLfn7QyzmbTeCtvxQniVxOZyI.jpg
  • 79
@gorush: Ja mam dalej to zakończenie sezonu motocyklowego ale jak tam będzie kiepsko to się pojawie. Gwoli ścisłości - ok 21:00 w górnych wałków w pubie , si?