Wpis z mikrobloga

#apple #elcapitan #mac #osx
Też macie te bugi po instalacji:
1. Często zamontowane obrazy nie pojawiają się w kolumnie Findera. Często też po kliknięciu unmount siedzą dalej.
2. Mam w docku włączone miminalizowanie okien do ikon programów. Aplikacja notatki po zminimalizowaniu nie wraca po kliknięciu, tylko trzeba kliknąć prawym przyciskiem i kliknąć w menu na "Notatki".
  • 12
@Nabucho: Większych zmian w stosunku do Yosemite nie widzę. Ja i tak potrzebowałem reinstalacji na czysto, więc nowy system był przy okazji. U mnie na razie wszystko działa.
A jeżeli chodzi o #ios to ja 9 sobie chwalę. Zwłaszcza na #iphone 6. Na #ipad trochę mniej.
@AceDM Zrobiłem upgrade #windows 10 w dniu premiery na kompie w #pracbaza. Po instalacji nie działa mi menu start ani żadne okna w tym
@nalej_mi_zupy: hm, mnie w ios 9 nie pasuje np. widok rozlozonych programow (nie wiem, jak to sie nazywa - dwa rzy klikniesz przyciskiem i pokazuje wszystko co otwarte). do tej pory pokazywalo cale ekrany, a teraz jakby zakladki, przez co nie widze obrazu calej apki, a z tego akurat czesto korzystalem :( no nic, dzieki za info
@Nabucho: To się nazywa menu multitaskingu i rzeczywiście jest to największa "rewolucja" do której trzeba się przywzwyczaić. Wrócił natomiast po części znany z iOS6 ekran "zerowy" po przewinięciu listy aplikacji po lewej stronie.
@Nabucho: Co mass na myśli mówiąc o "czymś konkretnym"? Ja po wielu latach pracy na Windowsie, któregoś razu rozbiłem skarbonkę i poszedłem kupić maka, bo właśnie nie chciałem się niczym przejmować tylko pracować.
mam na mysli soft taki jak cinema 4d, after effect. Jedynie photoshop chodzi bez zarzutu. Ale za to wszelkie nowinki, typu używanie kinecta do skanowania 3d, jakieś pluginy do mocapow itd., to juz dramat. Maki kompletnie tego nie ciagna. nie mowiac juz o silnikach renderujacych. dopiero imac za 16 tysi dal rade, a to i tak z bieda. no ale z drugiej strony nic mnie nie zmusi, zebym wrocil na winde, choc