Wpis z mikrobloga

Kto chce wygrać Jengę? A może macie w sobie żyłkę hazardzisty i zamienicie nagrodę na coś tajemniczego? Czas na nowy #konkurs z super nagrodą :)

Ostatnio bardzo fajnie wypadła wrześniowa edycja Liczb Miesiąca, więc kontynuujemy ten konkurs i czas na październikową wersję z nowymi nagrodami. Dla niewtajemniczonych - zabawa polega na wytypowaniu tego jak potoczą się losy wydarzeń z przyszłego miesiąca. Zasady są banalne:

1. Plusujemy ten wpis
2. Wchodzimy na http://szaloneliczby.pl/pazdziernik-2015/ i typujemy poszczególne wydarzenia, które zdarzą się w październiku.
3. W polu imię wpisujemy "Wykop" (nie potrzeba podawać swojego nicka, z wygranym po prostu skontaktuję się bezpośrednio).

Wygra osoba, która najtrafniej wytypuje październikową rzeczywistość (w przypadku remisu liczy się kolejność napłynięcia zgłoszeń). Nagrodą główną jest Wieża Jenga i to nie jakaś chińska, tylko naprawdę ładna naszej polskiej produkcji - to tak akurat na jesienne wieczory (nagroda spodoba się głównie tym, którzy lubią #grybezpradu i #gryplanszowe).

Ale... Jeśli zwycięzca będzie miał w sobie żyłkę ryzykanta, to może Jengę zamienić na tajemnicze pudełko. Co jest w pudełku tego nie zdradzę, ale od razu mówię że jest tam coś innego niż kaczka dla informatyków ;) Jak mawiał Krzysiek Ibisz - może być tam ogórek kiszony, złotówka, a nawet kluczyki do samochodu... Nie no dobra, kluczyków do auta tam nie ma, chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powodzenia Mirki :)
#rozdajo #szaloneliczby
Pobierz SzaloneLiczby - Kto chce wygrać Jengę? A może macie w sobie żyłkę hazardzisty i zamie...
źródło: comment_MrnzfA2ugAsseUwLGJwEe8Aji5NiLrmL.jpg
  • 23
@pieczywowewiadrze: Wybrałem te najpopularniejsze i najbardziej znane sklepy - taki Auchan jest chyba tylko w największych miejscowościach :) Teoretycznie można byłoby tam dać jeszcze ze 2-3 różne dyskonty, ale wtedy mocno spada prawdopodobieństwo trafienia prawidłowej odpowiedzi, a to tylko zabawa ;)
@pieczywowewiadrze: Ogólnie wybrałem cztery najpopularniejsze sklepy pod kątem popularności/medialności - właśnie te cztery sklepy z pytania są według różnych rankingów najpopularniejsze w Polsce. Z top5 pominąłem tylko Żabkę, bo nie byłem pewny czy w ogóle ta dynia tam będzie ;)

Można byłoby więc jeszcze dodać czy to Carrefour, PoloMarket czy Auchan, no ale wtedy to już byłby chyba za duży wybór odpowiedzi ;)
@Vanni: Albo podałeś zły adres email (np. z przecinkiem albo średnikiem zamiast kropki), albo już użyłeś tego adresu i za drugim razem wyskakuje wtedy taki komunikat (to dlatego, żeby nie dublować zgłoszeń) :)
@Vanni: Jak coś to daj znać jak poszło - wiem że właśnie zazwyczaj problemem jest przecinek lub średnik w adresie, bo już parę razy taki przypadek miałem :)

@IshiAryu: To jak jesteś dobrym wróżbitą to już wiesz co tam jest w pudełku! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@sermaciej: Pytałem administracji już parę razy, nie wiem co jeszcze mogę zdziałać w tej sprawie :( Też mi jest