Wpis z mikrobloga

Na wykopie jest tendencja do zrzucania wszystkiego co najgorsze na różowe paski. Tymczasem moja historia pokazuje, że czasem bywa nieco inaczej.

Rok cudownego związku, przynajmniej w moim mniemaniu. Brzydka nie jestem, stara też nie, mam dobrą pracę, skończone studia, lubię się bzykać i wiem, że robię to dobrze. Jestem wyrozumiała, kochana, ale też nie takie ciepłe kluchy i pantofel tylko pewna siebie kobieta. Nie robię awantur bez powodu, w zasadzie praktycznie w ogóle. Lubię aktywnie i ciekawie spędzać czas, ale też leżenie razem cały dzień w łóżku i oglądanie seriali nie jest mi obce. #!$%@?, mogłabym siebie ocenić jako idealną dziewczynę. Jak kocham to na maksa, nie bawię się w półśrodki. Nie wspominam swoich byłych i nie rozpaczam po nich, wspieram zawsze całą sobą.

Rok cudownego związku i nagle pyk. Nie ma. Bo on szuka czegoś innego. Sam nie wie czego ale szuka. No sorry, taki mamy klimat. Żałuję tylko, że na odchodnym nie zapytałam go jak ona ma na imię.

#feels #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@majowy-wiatr:

Brzydka nie jestem, stara też nie, mam dobrą pracę, skończone studia, lubię się bzykać i wiem, że robię to dobrze. Jestem wyrozumiała, kochana, ale też nie takie ciepłe kluchy i pantofel tylko pewna siebie kobieta. Nie robię awantur bez powodu, w zasadzie praktycznie w ogóle. Lubię aktywnie i ciekawie spędzać czas, ale też leżenie razem cały dzień w łóżku i oglądanie seriali nie jest mi obce. #!$%@?, mogłabym siebie
  • Odpowiedz
Sam nie wie czego ale szuka. No sorry, taki mamy klimat. Żałuję tylko, że na odchodnym nie zapytałam go jak ona ma na imię.


@majowy-wiatr: Ale wiesz że cie zdradził czy może to dla ciebie jedyne możliwe wytłumaczenie jego decyzji.

Bo to przecież niemożliwe, żeby wolał być singlem niż być z tobą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@majowy-wiatr: Nie przejmuj się, Mirki tak mają. Tu trzeba napisać się jest się cierpiącą namiastką człowieka, której nic w życiu nie wychodzi. Wtedy można liczyć na empatię i plusy. To co napisałaś o sobie pasuje do opisu mojej dziewczyny. I właśnie dlatego, że charakteryzowała się tymi cechami pierwszy raz w życiu zdecydowałem się na związek aby 'spróbować'. Bardzo mocno próbowałem, spędzaliśmy razem urlop we Włoszech. Czy jak musiałem wyskoczyć z
  • Odpowiedz
@majowy-wiatr:

wiem, że robię to dobrze.


bo były Ci tak powiedział czy sama tak sądzisz, bo wiesz, że Twoja ocena może się cholernie różnić? ( )

generalnie tu jest pies pogrzebany. Mogłabyś się ocenić jako idealną (kazdy się tak ocenia ;) ), a moze byc kompletnie inaczej.
  • Odpowiedz
@majowy-wiatr: Możesz być teoretycznie najidealniejszą kobietą na świecie a to i tak bez znaczenia. Dlaczego w ogóle zakładasz, że uczucia biorą się z chłodnej kalkulacji? Uwierz mi, faceci w zdecydowanej większości tak do tego nie podchodzą ;)

A to, że ściemniał do ostatnich dni o tym jak bardzo cię kocha to rzeczywiście #!$%@?ństwo.
  • Odpowiedz
@majowy-wiatr: po pierwsze rzuce standardowym komciem jakie rozowe paskiny piszą pod salami niebieskich - skąd wy bietzecie tych facetów, a po drugi beka z wykopkow.
Jesteś za idealna, a faceci nie lubią ideałów, bo ich nudza.
Skislem, chyba nie jestem facetem XD
Chociaż może być tak jak pisała @Aerials:
  • Odpowiedz
@majowy-wiatr: nawet najlepszy seks się po czasie nudzi. Możesz być najlepsza na świecie, a i tak po czasie ktoś moze stwierdzić, że się znudził i chce czegoś więcej. No wiesz, na zasadzie zieleńszej trawy po drugiej stronie płotu.
  • Odpowiedz
@delo86: Ta jasne, jak dla mnie to zabrzmiało jak chwalenie się jaka to ja jestem och, ach, a facet zły. Skoro zerwał - to coś mu się nie podobało, czyli były jakieś wady, których OP nie dostrzega.
  • Odpowiedz
@janeeyrie: śmiechłem, ale na wypoku tak to wygląda. Ja się oglądam za trzydziestkami i w życiu nie nazwałbym ich starymi. ALE niektóre pannt same się tak określają "mam 27 lat, stara dupa ze mnie, już bym urodziła najchętniej"
  • Odpowiedz
@tenkeidan: Nie zawsze ludzie się rozstają z powodu wad. Czasami ludzie się rozstają, ponieważ gdzieś w głębi serca wiedzą, że to nie to, że na dłuższą metę nic z tego nie będzie. Może ujmę to inaczej, nie ma ludzi idealnych, więc u każdego znajdą się jakieś wady. Nie wiem jak Ty ale dla mnie związek to nie tylko zestaw wad i cech. Z wadami to jest taka śmieszna sprawa, że
  • Odpowiedz
@delo86: Chodziło mi o to, że dla jej chłopaka niektóre rzeczy w charakterze były wadami, mimo że dla kogoś innego mogłyby nie być.
Ogólnie brakuje mi tutaj racjonalnego spojrzenia na sprawę dlaczego się #!$%@?ło. Patrzenie na siebie w samych superlatywach nie jest racjonalne, brakuje krytyki.
  • Odpowiedz