Wpis z mikrobloga

Na wykopie jest tendencja do zrzucania wszystkiego co najgorsze na różowe paski. Tymczasem moja historia pokazuje, że czasem bywa nieco inaczej.

Rok cudownego związku, przynajmniej w moim mniemaniu. Brzydka nie jestem, stara też nie, mam dobrą pracę, skończone studia, lubię się bzykać i wiem, że robię to dobrze. Jestem wyrozumiała, kochana, ale też nie takie ciepłe kluchy i pantofel tylko pewna siebie kobieta. Nie robię awantur bez powodu, w zasadzie praktycznie w ogóle. Lubię aktywnie i ciekawie spędzać czas, ale też leżenie razem cały dzień w łóżku i oglądanie seriali nie jest mi obce. #!$%@?, mogłabym siebie ocenić jako idealną dziewczynę. Jak kocham to na maksa, nie bawię się w półśrodki. Nie wspominam swoich byłych i nie rozpaczam po nich, wspieram zawsze całą sobą.

Rok cudownego związku i nagle pyk. Nie ma. Bo on szuka czegoś innego. Sam nie wie czego ale szuka. No sorry, taki mamy klimat. Żałuję tylko, że na odchodnym nie zapytałam go jak ona ma na imię.

#feels #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 187
  • Odpowiedz
@majowy-wiatr: heh, miałem kiedyś taką panne, no ideał nie było się do czego #!$%@?ć a jednak zostawiłem jej dla innej. I może zabrzmi to dość prozaicznie ale z tą drugą nic nie było tak idealne ciągłe sinusoidyi to sprawiło że zakochałem się oporowo. Poprostu idealne kobiety nas nudzą. w życiu trzeba cały czas gonić króliczka wtedy czujesz że żyjesz ;) a co do Twojego ex myślę że minie trochę czasu i
  • Odpowiedz
@majowy-wiatr: Daj sobie spokój, nie siadło i już. Czasami nie wiadomo dlaczego. Wolałabyś żeby był z Tobą kolejne 4 lata dla wygody i rzucił Cię dopiero jak zaczniesz marudzić o ślubie?
  • Odpowiedz