Wpis z mikrobloga

Na wykopie jest tendencja do zrzucania wszystkiego co najgorsze na różowe paski. Tymczasem moja historia pokazuje, że czasem bywa nieco inaczej.

Rok cudownego związku, przynajmniej w moim mniemaniu. Brzydka nie jestem, stara też nie, mam dobrą pracę, skończone studia, lubię się bzykać i wiem, że robię to dobrze. Jestem wyrozumiała, kochana, ale też nie takie ciepłe kluchy i pantofel tylko pewna siebie kobieta. Nie robię awantur bez powodu, w zasadzie praktycznie w ogóle. Lubię aktywnie i ciekawie spędzać czas, ale też leżenie razem cały dzień w łóżku i oglądanie seriali nie jest mi obce. #!$%@?, mogłabym siebie ocenić jako idealną dziewczynę. Jak kocham to na maksa, nie bawię się w półśrodki. Nie wspominam swoich byłych i nie rozpaczam po nich, wspieram zawsze całą sobą.

Rok cudownego związku i nagle pyk. Nie ma. Bo on szuka czegoś innego. Sam nie wie czego ale szuka. No sorry, taki mamy klimat. Żałuję tylko, że na odchodnym nie zapytałam go jak ona ma na imię.

#feels #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 187
  • Odpowiedz
@majowy-wiatr: Nie płacz po nim, #!$%@? to. Facet powinien wiedzieć czego chce od kobiety. Jeżeli jest z Tobą tak jak to opisałaś to znajdziesz dobrego gościa który to doceni. Powodzenia!
  • Odpowiedz
@majowy-wiatr: mnie tak zostawił mój różowy. Ja tu się angażuje na 100%, a ta sobie jedzie pod namiot z "to tylko kolega". Działo się to w poprzednie wakacje a mi się dalej chce krzyczeć jak o tym pomyśle... #!$%@?!
  • Odpowiedz
@bdm_bq: Chyba najlepsze podsumowanie ;)

zamknięte w sobie dziewczyny (jak wyciągnięte z piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)), które spalają buraka jak się im powie, że są ładne i mówią że "nieeee ojej przestań. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Grunt to być świadomą siebie. To wielu facetów odstrasza - pewna siebie kobieta i mocny charakter, bo dla wielu kobiecość to bycie zakmniętą w sobie laleczką
  • Odpowiedz
nie jestem stara (...) skończone studia


@majowy-wiatr: Czas cię uświadomić: jak jesteś już po studiach to ty młoda nie jesteś, najlepszy czas 20-22 dawno minął

mogłabym siebie ocenić jako idealną dziewczynę


@majowy-wiatr: raczej mi nie wyglądasz na młodą, katolicką dziewicę
  • Odpowiedz
@majowy-wiatr: moze i jestes idealna ale moze on idealu nie szuka. Moze denerwuja go jakies twoje inne cechy albo po prptu najwyczajniej nie bylo chemii. Nie zauwazylas ze ludzie nie #!$%@? sie w idealach tylko w zwyklych ludziach z wadami ??? W przeciwnym razie grubasy, faceci z brzydkimi twarzami i dziewczyny z niska samoocena zawsze bylyby same a jak widac wiekszosc naszego kraju jest zaobraczkowana.
Nie widzisz tego ze tez moga
  • Odpowiedz
@majowy-wiatr: A wykopki już szczują, że to pewnie Twoja wina XD
Daj sobie spokój, jakby facet napisał o sobie dokładnie to samo, to by pisali, że jego lasce się w dupie poprzewracało i ma bolca na boku.
@obcy19: tak, 24 lata to stara panna i pora się szykować do grobu. Jak byłem w gimnazjum, to też mi się wydawało, że ~25 lat to starość. Nie martw się, z tego się
  • Odpowiedz
@majowy-wiatr: Well, na poziomie anonimowego wpisu nie da się ocenić faktycznych przyczyn rozpadu związku - może to jego wina, może Twoja, ale równie dobrze was obojga lub niczyja. Twój opis sugeruje za to dość jednoznacznie, że spoglądasz na sytuację wybiórczo i przez pryzmat intensywnych emocji, skoro przedstawiasz siebie w jednoznacznie pozytywnym świetle, a za jedyną wadę uznajesz ewentualnie nadwrażliwość. Takie idealne kobiety, niestety, nie istnieją - a gdyby tak było, każdy
  • Odpowiedz
@majowy-wiatr:

Jak kocham to na maksa, nie bawię się w półśrodki. Nie wspominam swoich byłych i nie rozpaczam po nich, wspieram zawsze całą sobą.

ROZEJŚĆ SIĘ MIRKI, ONA JEST MOJA
  • Odpowiedz
@UndaMarina:

facet idiota, który sam nie wie czego od życia chce; dobrze że przestał ci zawracać gitarę.


@majowy-wiatr: To może być prawda... Też bywałem w takich związkach, gdzie dziewczyna była tak jak Ty i zwyczajnie się to znudziło. Jesteśmy debilami, którzy lubią być czasami #!$%@?, bać się jakichś konsekwencji itd. Było pewnie za słodko, czyli poszedł w #!$%@?, bo rzygał tęczą.

Mimo wszystko powodzonka zielonka!
  • Odpowiedz
Żałuję tylko, że na odchodnym nie zapytałam go jak ona ma na imię.


@majowy-wiatr: To go zapytaj.

jak zawsze wina faceta, w Twoich oczach. A co ty mu zrobilas zlego? Nie uszkodzilas chlopaka? Bo faceci sa slabsi psychicznie i czasem ciezko nas zebrac do kupy, po tym jak juz nas zniszczycie. Wy zapominacie, a w nas to siedzi. Faceci sa tylko fizycznie silni, ale placzemy po nocach do poduszek :D
  • Odpowiedz
jak jesteś już po studiach to ty młoda nie jesteś


@obcy19: Uwielbiam tę redpillową logikę. ;)

Cykl życia kobiety:

0-18 dzieciństwo
19-23 młodość
24-85 starość

Nie żeby proporcje były trochę zaburzone czy coś.
  • Odpowiedz