Wpis z mikrobloga

Choruję na zaburzenia lękowe z depresją od 12 lat. Obecnie przechodzę kryzys. Jestem pod opieką psychiatry i biorę SSRI i BZD. Piszę to tutaj, bo doświadczam ostatnio kontaktów z psychoterapeutami, którym w głowie są jedynie pieniądze. ,,Za pieniądze są w stanie uruchomić kontakty i te umiejętności, których normalnie nie wykorzystują podczas leczenia". Jeżeli na tym Wykopku znajduje się ktoś, kto zająłby się chętnie moim (nie ukrywam - trudnym) przypadkiem, będę niezmiernie wdzięczna. Oczywiście odpłatnie. Interesuje mnie osoba z wiedzą, z chęcią do działania i do osiągania sukcesów. Powoli zaczynam tracić nadzieję na ludzi z powołaniem... Najchętniej Warszawa, ale dopuszczam możliwość terapii Skype.
#oswiadczenie #lekarz #medycyna #psychiatria #psychologia #terapeuta #warszawa #pomocy #leki #ssri #depresja #niewiemjakitagjeszczewstawiczebymiktospomogl
  • 126
@Aga_Be: w Warszawie korzystałam i dalej korzystam z terapii. Szukam kogoś, kto chętnie podejdzie do tematu. To, że ktoś znany ze spislekarzy to nie znaczy że dobry. Poznawczo-behawioralną mam obecnie - kobieta chyba się zesra za chwilę, żebym tylko jej dopłaciła. Ale bez wspominania o kasie to nawet na smsa nie odpisze. Nosz #!$%@?, ja rozumiem wszystko, ale czy są jeszcze normalni terapeuci, którzy chcą pomóc?
@nextvip: kobieta u której mam terapię jest z polecenia lekarki. Lekarkę mam zajebistą. Inni to m.in. Maria Rotkiel która obecnie robi wielką karierę w TV i stwierdziła w pewnym momencie że ma na mnie #!$%@?. Podobnie jak pani Ohme (jurorka obecna w Aplauz Aplauz) - korzystałam z jej usług i podobnie - jak komuś sodówa uderzy - pozamiatane i pacjent idzie w odstawkę.
@Warszawianka91: Wiesz co ci powiem, kiedyś uczęszczałem do psychologa i na terapie na uzależnionych, głownie alkusów. Tylko ja jeden politoksykoman z zaburzeniami schizotypowymi, no #!$%@? czułem się jak outsider. W końcu #!$%@? mnie z tego bo kreciłem krzywe inby, do psychologa też przestałtem chodzić gdyż gościu się dla mnie wypalił, nie miał mi niczego nowego do przekazania. Za psychiartę podziekowałem bo nie chce mieś bajzlu w papierach. Skończyło się tak, że