Wpis z mikrobloga

Zapamiętajcie sobie, #niebieskiepaski:
1. Poznajesz dobrą dziewczynę.
2. Zostajecie parą.
3. Jesteście razem 3-4 lata.
4. Jeśli ona chce zaręczyn i ślubu, to się oświadczasz i bierzecie ślub.
5. Jak ty nie chcesz zaręczyn i ślubu, to łaskawie nie marnuj czyjegoś czasu.

Zaprawdę powiadam wam, nie bujajcie się jak niezdecydowane gibony na gałęzi, tylko bierzcie się w garść i podejmujcie męskie decyzje.
#zwiazki #rozowepaski
  • 806
@Asterling: ale jeżeli zakochałeś się w kimś to nie tylko dlatego, że miala super cycki ale też dlatego, że była świetną osobą prawda? A takie rzeczy są ważniejsze niż super tyłek.
@noekid: No ja już kiedyś mu wspominałam bo co jakiś czas mam szał macicy na ślub i mówiłam, że nie chce wielkiego wesela i reszty, ze chce po prostu być jego żoną a on, że na ślub muszą być
@Asterling: Ja mam wrażenie, że wy wszyscy żyjecie w jakiś bańkach gdzie jest tak jak tylko wam się wydaje. Serio, czasem są ważniejsze rzeczy niż kilka kg nadwagi, wole mieć grubego chłopaka z którym mogę przegadać wszystkie noce, mam wspólne zainteresowania, śmieje się bez słów i dobrze się przy nim czuje niż pięknego i smukłego.
@sugas: co rozwinąć? to, że trzeba ratować małżeństwo w kryzysie, ale okazało się, że osoba, za którą dałbym rękę gdy przyszło co do czego to zrezygnowała, bez próby naprawiania? nie będę się tu uzewnętrzniał aż tak ;)

chyba, że o coś innego pytasz