Wpis z mikrobloga

Zapamiętajcie sobie, #niebieskiepaski:
1. Poznajesz dobrą dziewczynę.
2. Zostajecie parą.
3. Jesteście razem 3-4 lata.
4. Jeśli ona chce zaręczyn i ślubu, to się oświadczasz i bierzecie ślub.
5. Jak ty nie chcesz zaręczyn i ślubu, to łaskawie nie marnuj czyjegoś czasu.

Zaprawdę powiadam wam, nie bujajcie się jak niezdecydowane gibony na gałęzi, tylko bierzcie się w garść i podejmujcie męskie decyzje.
#zwiazki #rozowepaski
  • 806
@Asterling: Tylko to już chyba indywidualna sprawa, co? Ja sobie nie wyobrażam utycia bo już złapałam Sebixa, ale chyba to można stwierdzić zanim się na ślub zdecydujesz. W końcu znasz daną osobę i jej przekonania.
@Asterling: Jakie znaczenie ma waga? Jeżeli po ślubie wyjdą Ci zmarszczki, to też brak starań, bo trzeba było używać kremu, chodzić na botox? Nie bierzesz ślubu z samym ciałem, to jedynie otoczka - owszem, przyjemnie, gdy ktoś stara się być wciąż dla Ciebie atrakcyjny, ale nie to jest najważniejsze.
@UndaMarina: wg mnie odwlekanie ślubu i dziecka, a przede wszystkim dziecka praca, bo nowy dom, auto, MBA, znowu nowa praca, doktorat itp. jest ślepym zaułkiem bo zawsze będzie wymówka ze to nie odpowiedni moment w życiu. Pozdro dla starych panien z kotem którym zostało już tylko badoo, 30 kg nadwagi lub wciskaniu kitu o byciu szczęśliwym singlem lub feministką.
@Asterling: To normalna kolej rzeczy, cały urok namiętności polega na tym, że jest taka ulotna i nietrwała. O to też trzeba się starać. A jeśli kochasz, ten "pociąg" wychodzi bardziej z wewnątrz niż z zewnątrz. Myślisz, że w związkach bez ślubu dzieje się inaczej? Że brak tej przysięgi jakoś magicznie konserwuje ciało i emocje?
@Asterling: gówno prawda z tym wyglądem, nie dzieje się tak, że jak przytyje jedna strona to druga spierdziela gdzie pieprz rośnie a penis juz nie staje i na odwrót. Jeśli jest się w zdrowym związku(bez znaczenia czy formalnym czy nie) to podniecający nie jest tylko kaloryfer na brzuchu i wielkie cycki ale człowiek jako całokształt, nawet z duzym brzuchem i celulitem.
@Asterling: Po co starać się dla mężczyzny, który po 5, 10 latach wciąż nie wie, czy chce z Tobą być tak naprawdę, poważnie, oficjalnie i do końca?
To nie działa tak, jak Ci się wydaje. Roztyć można się tak samo przed slubem jak i po nim - sakrament/ akt prawny nie ma akurat w tej kwestii znaczenia.
Mój jak mówiłam o cichym ślubie


@sugas: ile ja bym dał, żeby moja chciała cichego ślubu. Jesteś chyba wyjątkiem. Jeszcze się nie oświadczałem, ale czuję, że z tego będą długie dyskusje. Bo co tu zrobić, żeby obie strony były zadowolone? Bo nie można olewać zdania żadnej strony
@UndaMarina:

4. Jeśli ona chce zaręczyn i ślubu, to się oświadczasz i bierzecie ślub.


Jak chce zaręczyn i ślubu to nich się oświadczy sama.
Wydaje mi się, że związek nie jest przyzwoleniem do wiązania się na papierze - bez względu na to jak bardzo byście chciały aby tak było ( ͡; ʖ̯ ͡;)
@Asterling: Czy sam jesteś taki idealny, że wymagasz tego od drugiej strony? Najlepszy seks to właśnie taki, w którym charakter drugiej osoby się liczy. Emocje nie wychodzą z ciała, tylko z naszego wnętrza, a to emocje są w seksie najważniejsze.