Wpis z mikrobloga

#poker

3:40 p.m.: Jose Carlos Garcia eliminated in 4th (€139,500)

Jose Carlos Garcia open-raised all in for his last 2.15 million from the button and both Knut Nystedt (small blind) and Jonn Forst (big blind) called. Those two then checked down the board as it came T♣9♠7♠, then 9♦, then 8.

Nystedt showed a pair of fives, but Forst's AT♦ gave him a better pair. Garcia had Q♣2♣, and he finishes in fourth -- another strong showing for him at an EPT event.

It looks like there will be a short pause as the final three players count chips and initiate some deal talk. More in a moment.

(,)
  • 5
@le_banana: napewno nie można powiedzieć, że ten blef był z dupy. Zagrał mu po prostu tzw. merga. Overbet oznaczający albo nuts'a albo air. Może chciał go zrzucić z drugiej pary albo nawe J. Po po prostu zagranie nie wyszło.
Jednak ten call ze strony przeciwnika naprawdę mocny
@PokerStrategyPL: tylko ja mówie o zagraniu wcześniejszym, gdzie starcił wiekszość swojego stacka.
Teraz to sobie mozemy gdybać :) ja bym nie ryzykował tyle z niczym, dla mnie to wygladałoby podejrzanie. Postawilbym z 5 mln, to by tez moglo wystraszyć przeciwnika, a przypadku sprawdzenia zawsze wiecej pozostaje. Z drugiej strony przeciwnik miał jaja i dobry read, aby sprawdzić z jedną parą i to nie najwyźszą na stole. Zomaczymy co powie później Jose