Wpis z mikrobloga

Korzystał ktoś z usług Czarnego Furiata w rozpisywaniu diety? Na FB ma imponujące metamorfozy, ale chce aż 150 zł za rozpisanie diety i czeka się aż 2 tygodnie, zastanawiam się gdzie jest haczyk i czy ta jego #dieta nie rozsadzi mi żołądka ;-). #mikrokoksy #silownia #diety #odzywianie #odzywianiekoksa #odzywki #suplementy Dodam, że korzystałem z diety na #potreningu, ale uwzględniają tam jedynie dzienne zapotrzebowanie kcal, bez proporcji B/T/W, za to menu i przepisy bardzo ciekawe i smaczne, nawet na ekonomicznej wersji diety (której koszt i tak zamyka się w ~800 zł miesięcznie) + czas robienia to co najmniej 1,5h dziennie z ważeniem każdego produktu...
  • 37
  • Odpowiedz
@Smartek: każdy nawet ćwierć inteligenty człowiek z odrobiną samozaparcia (które przy trzymaniu diety jest najważniejsze) sam sobie wszystko obliczy i rozpisze. Nie trzeba płacić 150 zł. Oni niczego nowego nie wymyślili.
  • Odpowiedz
@Smartek: Bez sensu są układane diety. Jak ci walnie same rzeczy, których nie lubisz to będziesz je jadł? Samemu sobie ułóż dietę z rzeczami które lubisz i umiesz robić.
  • Odpowiedz
@ethics: Umiem robić 90% rzeczy (a jak nie ja, to narzeczona pomoże) i większość lubię, przecież nie zrobi jakichś wymyślnych ośmiorniczek czy móżdżków :). Wszystkie kasze, ryże, orzechy, nerkowce, drobiowe - cudów nie wymyślają, ale chodzi o odpowiednie ilości, proporcje i pory jedzenia + suplementacja...
  • Odpowiedz
@Smartek: Wierz mi, że dietetycy potrafią cuda wymyślać. Danie składające się z 10 składników, których nie kupisz w zwykłym sklepie. No ale może on będzie podawał proste rzeczy.
  • Odpowiedz
@Smartek: 150? jak ja brałem to 100 płaciłem xD. Ja ogólnie polecam diety ma bardzo fajne i dają efekt. Plan treningowy w sumie tak nie powala ja sobie modyfikowałem pod siebie ale ogólnie jest ok.
  • Odpowiedz
@Smartek: dieta opiera sie przede wszystkim na omlecie, kurczaku ryzu i migdałach. Ja w ciagu 4 tygodni zszedlem z 78kg na 74 i w pasie 8cm mniej. Ja placilem 100zl ;)
  • Odpowiedz