Wpis z mikrobloga

@chixi: W większości przypadków nie. wystarczy obserwować jacy są dla otoczenia.
Np. Kochany Sebek, który lubi czasem wpierniczyć komuś z czasem się zestarzeje i zgadnij kogo będzie lał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po drugie mamy 21 wiek i są różne środki żeby zapobiegać niechcianej ciąży.
Nadal uważam, że to w waszym interesie jest zadbanie o antykoncepcję, bo wy tracicie na tym więcej.
I nie chodzi mi o
@Blaskun: ja znam kilka przypadków z bliższego i dalszego otoczenia, w których facet nawet po dwóch latach pokazał drugą twarz. Rekordzista po 13 latach spoko związku, został tatusiem i nagle przestało go interesować życie rodzinne więc różnie bywa. Wiem, że my więcej tracimy ale antykoncepcja to zawsze wspólna sprawa ale trzeba mieć pewną świadomość. Karyny i tak będą dawały Sebkom bez gumy bo oni nie lubią, a od tabletek się tyje
pomijamy panów wrobionych w dziecko, chociaż inteligentny człowiek nie powinien dać się wrobić


@chixi: a inteligentna kobieta nie powinna zajść.

ucanie całej odpowiedzialności na kobietę jest suabe


@chixi: sądy nie mają z tym problemu, by przy rozwodzie oddawać każde dziecko matce.

ja znam kilka przypadków z bliższego i dalszego otoczenia


@chixi: konkrety, a nie "ja znam".
@Zatwardzenie: jeden konkret masz wyżej. Drugi to facet który po dwóch latach związku pokazał na weekendowym wyjeździe jaki jest wśród znajomych ( dużo za dużo używek wszelakich po których zachowywał się jak ostatni cham i prostak). Facet który po 4 latach związku nazwał dziewczynę #!$%@?ą i uderzył bo została na weekend w studbazowym mieście i po 24 nie odbierała telefonu....
Można ustalić opiekę naprzemienną ale facetom często jest wygodniej płacić i
@chixi: porównaj sobie w ilu przypadkach facet złapał laskę na dziecko i mu się udało, a w ilu laska na faceta.

W tym przypadku nie ma sprawiedliwości, bo nawet jak laska zajdzie wbrew swym planom to wyrzuca gościa z domu, wychowuje samotnie i gość - choć chętny do wspólnego życia i wychowywania dzieciaka musi płacić alimenty. tak działa polskie prawo.

gdyby kobiety nie miały takich przywilejów w kwestiach wychowywania dzieci, małżeństw
Rekordzista po 13 latach spoko związku, został tatusiem i nagle przestało go interesować życie rodzinne więc różnie bywa.

@chixi: to znaczy co dokładniej? mieszkał z kobietą, a jak urodziła to ją zostawił?